Jump to content
Dogomania

Arden Grange


Starbuck

Recommended Posts

ja karmie od miesiaca mojego prawie 9 miesiecznego psa i jestem zachwycona!!
wczesniej karmilam eukanuba, royalem, hillsem, purina zdarzyl sie tez firskies plus gotowane
arden grange pies chetnie wcina: poprzednie karmy lezalyy w misce czasem po kilka dni!! arden grange znika z miski w 5 minut!
przybral na wadze, kupki max 2-3 na dzien , zero gazow ( po royalu wietrzylismy non stop) energii mnostwo, siersc blyszczaca...
poza tym dostaje fajne oferty promocyjne..
Moim zdaniem najlepsza karma jaka dotychczas probowalam.
Polecam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

ja wczoraj kupiłam mojemu boksiowi ta karmę na próbę, wcinał aż miska latała po kuchni, a dzisiaj rano juz nie chciał (czasem nie ma apetytu rano), ale kupa rzeczywiście była ładna i mała (po innych karmach olbrzymki się zdarzały, albo po kilka na spacerze)
u mnie w zoologicznym tylko na wage ją sprzedają (13,50zł/kg), można ją zamówić na stronie producenta?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

już sama nie wiem o co chodzi... Szerutek już 3 tydzień je Arden Grange Chicken & rice i skóra wygląda dobrze, natomiast od ok. 2 tygodni wypada mu sierść... kupy robi ładne, ale dużo... czasami nawet 2 na jednym spacerze, a to znak, że mało przyswaja... boję się że to przez to zaczęła mu wypadać sierść....

Link to comment
Share on other sites

KItek, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, moj po Arden Grange ma ladna siersc, ktora praktycznie nie wypada, zaczynam go przestawiac na karme dla doroslych, na razie z lososiem, bo mlody ma terndencje do obijania sie i zadrapan jak buszuje w jakis krzakach, wiec chce zeby mus ie wszytko szybaciej goilo.
Moze pokarm go jeszc eprzez jakis czas , jak sie nie poprawi to zmien karme na inna.
Moze twojemu psiakowi Arden nie sluzy i tyle.

Link to comment
Share on other sites

baltazar, a gdzie kupujesz dla dorosłych z łososiem? u mnie w zoologu jest tylko z kurakiem, na stronie polskiego dystrybutora tez....
sama juz nie wiem czy z tym wypadaniem siersci to wina karmy... bo przez te zmiany pogodny mozna swira dostac wiec nie zdziwila bym sie gdyby siersc przez to wypadala...
ale bardziej martwi mnie to przyswajanie....

Link to comment
Share on other sites

[B]Kitek [/B]mój pies po wersji z kurakiem miał takie same objawy tzn słabe przyswajanie i nagle zaczeło się mu sierśc tak sypać że aż się przestraszyłam :shake: Nie wiem czy z sierścia to nie wina pogody ale po zmianie karmy się polepszyło a i przyswajanie jest już ok!

Link to comment
Share on other sites

Kitek ja kupuje na francuskiej stronie Arden Grange, bo jam w kraju zabojadow, moze napisz do producenta, z pytaniem kiedy sprowadzi lososia. Czasem trzeba ich pogonic, zeby pokazac ze sa ludzie zainteresowani takim rodzjaem karmy.
Dzasta----> moj Baltazar ladnie przyswaja Arden Grange to kiteka psiak ma duze kupole!;)
Wiem tylko, ze dopiero na tej karmie moj potwor ma wlasciwa wage, a nie za niska jak bylo na innych.

Link to comment
Share on other sites

Kitek, naprawde nie wiem co mam ci poradzic
moze pokarm go jeszcze przez jakis czas a jak kupki sie nie zmnijesza rozejrzyj ise za inna karma.
Karmisz go jeszcze czyms innym czy tylko suche?
Moj wg krzywej wzrostu byl ponizej dolnego granicy, teraz wazy 25-27 kg, czyli w normie
Jak ma duzo ruchu ( wyjazd na wies) to przez weekend potrafi zrzucic 3 kg!
Twoj Szrrutek na fotoblogu nie wyglada na wychudzonego- to pieknie umiesniony psiak.Moze trzeba zaakceptwac, ze taka juz jego uroda?

Link to comment
Share on other sites

Szero wazy 26 kilo... wiem ze boksery mogą mieć rożną budowę i ich waga może się wahać od 20-45 kilo... ale Szero mi sie wydaje taki drobny w porównaniu do innych bokserów...
dostaje tylko suchą karmę..no i różne psie przysmaki...
chyba dokończę to opakowania Ardena a potem kupie mu inna karmę...

Link to comment
Share on other sites

Kitek a probowals jakiejs karmy wysokoenergetycznej?
, mozesz tez do karmy dodawac oliwy z oliwek lub tran.
I nie przejmuj sie tym, ze pies sie wydaje drobny, jelsi ma wlasciwa wage!
Ja juz przestalam ;)
Moze sprobuj go podtuczyc na gotowanym?( ryz , warzywa i miesko?)
Co do Arden Grange to jestesmy na etapie przestawiania ze szczeniecej an lososiowa - Baltazar lososia uwielbia - po raz pierwszy odtanczyl taniec rodosci przed pudlem a karma, gdy go wnioslam do mieszkania!
Na efekty karmy jeszcze za wczesnie, ale je ze smakiem.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 1 year later...

[quote name='Kitek']Szero już przeszedł przez etap gotowanego, nie przytył.... dostawał też acanę sport...
najbardziej mnie martwią te duże kupole... :oops:
sierść już wypada dużo mniej więc to raczej nie było przez karmę....[/QUOTE]

zmien karme i zobacz co sie poprawi.

duze kupole to raczej wynik slabego przyswajania Arden Grange i komunikat ze pies z niej nic nie czerpie.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...