Jump to content
Dogomania

Dziwne zachowanie psa


LewyMc

Recommended Posts

[B][FONT=arial black]​[/FONT]Witam wszystkich. Mam pytanie i parę obaw o mojego psiaka 21miesięcy, od paru tygodni dziwnie sie zachowuje nie wygląda żeby był chory, jest osowiały wygląda na smutnego, może to wynika z tego że mam też młodą suczkę która własnie ma pierwszą cieczkę ma ok 7 miesięcy i sie zakochał cały czas za nią chodzi krok w krok. Nie wiem czy jest to spowodowane tym że pies wchodzi w jakis swój okres dojrzałości czy dojrzewaniem suczki. Może ma na to wpływ jakiś inny czynnik ale nie sądzę co prawda odkąd zacząłem pracować przebywa mniej w moim otoczeniu może brak mu kontaktu z człowiekiem chociaż w domu cały czas ktoś jest, gdy nie miałem suczki pies przebywał większość czasu w domu teraz więcej na dworze, oczywiście mają zapewnione ciepłe miejsce noclegowe.Ogólnie wydaje mi sie ze problem leży w jego psychice, Jak mu pomóc by wrócił dawny radosny psiaczek ?? ​[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='LewyMc'][B][FONT=arial black]​[/FONT]Witam wszystkich. Mam pytanie i parę obaw o mojego psiaka 21miesięcy, od paru tygodni dziwnie sie zachowuje nie wygląda żeby był chory, jest osowiały wygląda na smutnego, może to wynika z tego że mam też młodą suczkę która własnie ma pierwszą cieczkę ma ok 7 miesięcy i sie zakochał cały czas za nią chodzi krok w krok. Nie wiem czy jest to spowodowane tym że pies wchodzi w jakis swój okres dojrzałości czy dojrzewaniem suczki. Może ma na to wpływ jakiś inny czynnik ale nie sądzę co prawda odkąd zacząłem pracować przebywa mniej w moim otoczeniu może brak mu kontaktu z człowiekiem chociaż w domu cały czas ktoś jest, gdy nie miałem suczki pies przebywał większość czasu w domu teraz więcej na dworze, oczywiście mają zapewnione ciepłe miejsce noclegowe.Ogólnie wydaje mi sie ze problem leży w jego psychice, Jak mu pomóc by wrócił dawny radosny psiaczek ?? ​[/B][/QUOTE]
Jak zakochany kawaler ma jajka..to niedługo zachowanie suczki też się zmieni :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...