Jump to content
Dogomania

Gdansk. Są finanse- potrzebna osoba z sercem - ratunek przed eutanazja


Recommended Posts

Witam serdecznie

Mam dziewiecioletniego psa, suczkę. Wyimigrowaliśmy rodziną 5 lat temu; pies nie mógł zostać zabrany (Kraj ma niesamowicie surowe przepisy i mimo prob, nie udalo się Dżenki zabrac). Zamieszkala u przyjaciól.
I tu pojawił sie problem. Miala male zmiany naskorne, które niezbyt profesjonalny weterynarz nazwał ''jej psią urodą''. Nie bylo nas w PL przez rok, wrocilam - zobaczylam psa na skraju śmierci. Spedzilam caly pobyt u innych lekarzy, diagnoza: bardzo zaawansowany swierzb plus problemy skorne. Kupilam co bylo trzeba, przyjaciele obiecali, ze sie zajma.
Przez rok byla poddawana terapii, tylko sprawa wyglada nastepujaco: osoba, ktora sie Dzeny zajmowala, wyemigrowala. Dzeni zostala z 19letnim chlopakiem, ktory po prostu nie robi tego, czego pomoc Dzence wymaga- bardzo scisla higiena itp.
Probowalismy na kazdy sposob uratowac psa, ale jest z nia tylko gorzej.

Teraz mama postanowila poddac ja eutanazji- pies cierpi, jest samotny i dobity :-(:-( Tylko, nie moge, nie potrafie po prostu tak sie poddac.

Dzeni jest sredniej welkosci, jej choroba bardzo sie posunela. To niesamowicie kochany, odddany i wdzieczny pies. Osobowosc ma przecudowna. Jest inteligentna i spokojna. Bezproblemowa, komunikatywna- reaguje na rozmowy i lubi jak sie do niej mowi.

Poszukuje kogos o duzym sercu, kto zechcialby dac jej szanse, przygarnac ja na jakis czas. Koszty jedzenia i leczenia zostana pokryte przez nas. Jest ktos taki? Albo jakiekolwiek inne pomysly? Piesek znajduje sie w Gdansku.


Na privie moge poddac jej zdjecia i moje dane FB- nie moge ich wstawic na forum :/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...