Jump to content
Dogomania

Zbiorowy wątek psów za Schroniska Dla Zwierząt w Jamrozowiźnie (25km od Częstochowy)!


Recommended Posts

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tzn. pokazuja się normalnie miniaturki, ale dawniej po naciśnięciu na miniaturkę otwierała się nowa strona strona z większym zdjęciem, a teraz pokazuje się komunikat, że można zapisac plik albo otworzyć - u mnie nawet jak dam - otwórz, to nic się nie dzieje - nie wiem, może to wina mojego komputera. Większość zdjęć otwiera się normalnie w nowym oknie.

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]A to już wiem o co chodzi. Bo Ty pewnie używasz IE a to lepiej działa pod Firefox,pod IE się czasem coś chrzani. Napisałam już do informatyka w tej sprawie.

Bianko jeszcze nie pojechał,pani która ma po niego przyjechać mieszka 300 km stąd do tego do 18 była w pracy wiec w Częstochowie będę pewnie po 21 bliżej 22.
To się nazywa wieczorna adopcja:evil_lol:
Ale to nic,kiedyś oddawałam pieska do adopcji o 4 rano,przyjechała po niego pani z Łomży (Fizia Ty pewnie pamiętasz szczeniaka Gwiazdke bo to o niej mowa) a że ktoś ją przywiózł to musiała się dostosować do godzin które tej osobie pasowały.
Mam nadziej,że już są w drodze po Miśka! Bo biedak obiadu nie dostał i czeka na swoją nową opiekunke.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Pani własnie dzwoniła,są w drodze,może będą nawet wcześniej niż myślałam,za jakieś 2h:multi:
Jak już będzie po wszystkim to dam znać bo spotykam się z nimi w Częstochowie i jedziemy razem do schroniska.
Ale się cieszę,że Misiek tak szybko dom znalazł! Zupełnie się tego nie spodziewałam.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[LEFT]Właśnie wróciłam! Misiek pojechał do nowego domu:multi: Pani była nim zachwycona! Misiek był wystraszony i nie bardzo wiedział co się dzieje ale odrazu Panią polubił.
Ma mi przysłac fotki Miśka za jakiś czas,jak już sie zaaklimatyzuje,wtedy wkleje.
[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='truskawa144'][LEFT]Dostałam właśnie fotke Miśka z nowego domu więc wklejam:
[URL="http://img353.imageshack.us/my.php?image=dsc00011vt4.jpg"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/612/dsc00011vt4.th.jpg[/IMG][/URL]

[/LEFT]
[/quote]

Słodki:loveu: To rozumiem , przykryty na kanapie ................typowe psie życie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...