Jump to content
Dogomania

Polskie Centrum Dogoterapii - poznaj nas


psia.edukacja
 Share

Recommended Posts

POLSKIE CENTRUM DOGOTERAPII

Motywacją do powstania programu edukacyjnego FORGET-ME-NOT z udziałem psa, była obserwacja ludzi i ich relacji z psami. Celem naszych działań, jest szeroko rozumiana „PSIA EDUKACJA” czyli uzmysławianie co tak naprawdę znaczy mieć psa, jak odnaleźć w nim przyjaciela i nauczyciela a wreszcie jak być jego mądrym przewodnikiem.

Pogłębiając wiedzę na temat dogoterapii – możemy odkryć jakie możliwości daje nam udział psa w pracy z najmłodszymi. Pies jest wspaniałym motywatorem do podejmowania wszelkiej aktywności przez dzieci. Fundamentem naszej działalności jest współpraca z partnerami, szkoleniowcami i ludźmi, którzy na co dzień pracują z dziećmi oraz z psami, co jest ich pasją i sposobem na życie. Przez lata zdobywali i poszerzali swoją wiedzę i umiejętności, a teraz poprzez "Psią Edukację" chętnie dzielą się tym z Państwem.

Po wielu działaniach udało się nam stworzyć Polskie Centrum Dogoterapii w Drewnianym Domku. Miejsce do którego zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych, na organizowane w przyjaznej, domowej atmosferze zajęcia, kursy i szkolenia.

Dzięki naszym sponsorom zapraszamy do Drewnianego Domku placówki oświatowe na bezpłatne programy edukacyjne, które zostały objęte Honorowym Patronatem Kuratorium Oświaty w Katowicach. Dzieci podczas zajęć w domowej atmosferze zdobywają wiedzę i umiejętności dzięki którym kontakt z pupilem staje się bezpieczny i komfortowy dla obu stron, a jednocześnie pozwala na zaistnienie prawdziwej nici przyjaźni, która daje szansę na rozwijanie własnej osobowości. Zajęcia z udziałem psa to coś nowego i ekscytującego dla dzieci. Takie spotkania są lepiej zapamiętywane. Dzięki obecności psa i na jego przykładzie łatwiej jest dzieciom przyswajać nową wiedzę.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej:

www.psiaedukacja.eu

www.facebook.com/ForgetMeNotPsiaEdukacja

POLSKIE CENTRUM DOGOTERAPII
Foget-Me-Not Psia Edukacja

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...