Jump to content
Dogomania

Dziwne wypryski na kufie!


mgr_metal

Recommended Posts

Witam,

U mojego psa na kufie pojawiły się dziwne wypryski, które pies rozdrapuje i tym samym porobiły się rany.
Widzę też jakby kufa trochę spuchła w tym miejscu. Co to może być miał ktoś podobny przypadek?

Załączam zdjęcie.

Z góry dzięki za informację.[attachment=2690:10500.attach]

Link to comment
Share on other sites

Byłem u Weta. Pies dostał zastrzyk przeciwświądowy i kołnierz. Na razie mamy przemywać Rivanolem i obserwować. Możliwe ze po prostu coś go ugryzło. O dziwo pies w kołnierzu jest bardzo spokojny, nawet bym powiedział, że smutny, że musi go nosić.

Powiedzcie mi jak radzicie sobie z piciem wody? Sciągacie kołnierz co jakiś czas, zeby pies mógł się napić i zakładanie ponownie
czy jest może jakaś wygodniejsza metoda :P?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mgr_metal']No właśnie mój sobie nie radzi. Chyba kołnierz jest trochę za duży (ale wet powiedział, że mniejszy rozmiar byłby już za mały).
Całą noc przespał, rano mu zdjąłem i na razie się nie drapie (chyba ten zastrzyk zadziałał) więc na razie nie ubieram mu kołnierza.[/QUOTE]
chyba że pilnujesz psa non stop.to wtedy faktycznie moze go nie nosić,ale gdy idziesz spac lub po prostu musisz wyjśc to kołnierz jest niezbędny,bo bedzie tak jak napisał/a [B]nienor[/B].

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...