Jump to content
Dogomania

Kundelek młody PILNIE dom tymczasowy lub stały. LUCKY


Lou&Daisy

Recommended Posts

Witam! Szukam pilnie domu dla znajdki Lucky
[COLOR=#000000][FONT=arial]Piesek został znaleziony w nocy z soboty na niedziele..Przerażone maleństwo siedziało na środku ulicy wpatrując sie w każde nadjeżdzające światła samochodów. Po jego zachowaniu bez trudu można wywnioskować, że został wyrzucony. Gdy zatrzymałyśmy się kawałek dalej, podszedł sam do samochodu, wskoczył na tylne siedzenie i wyczerpany zasnał na obcyh kolanach. Skąd w nim wciąż tyle wiary i zaufania do człowieka?? Piesek jest grzczny, dobrze ułożony i zadbany, jednak wciąż bardzo przerażony, Wpada w panikę, kiedy zostaje sam i wciąż wpatruje się z nadzieją w każdy przejeżdzający obok samochód. Bez problemu dogaduje się z psami i kotami. Niestety z powodu posiadania juz kilku własnych pupili nie jesteśmy w stanie zająć się nim na dłużej i wciąż walczymy, aby nasza znajda nie trafiła do schroniska. Każdy kto spojrzał by w jego smutne oczy zrobiłby wszystko by do tego nie dopuscić. Dlatego BARDZO BARDZO PILNIE szukamy mu nowego, bezpiecznego domu!.[/FONT][/COLOR]

Piesek to kundelek waga okolo: 10kg wielkosci: do półydki wiek: 2-3lata
Stosunek do kotów: nie reaguje na nie
Stosunek do psów: nie ma problemu

[IMG]http://cdn2.asteroid.pl/a.garnek.pl/026/824/26824085_800.0.jpg/lucky-szuka-domku-bardzo-pilne.jpg[/IMG]

KONTAKT PRIV lub GG: 2453128

Edited by Lou&Daisy
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='Lou&Daisy']LUCKY jest duzo chudszy siedzi taka bida w koncie...znajomy odwiedzil go. Ja aktualnie jeste poza Polska. Nie mam jak mu pomoc... moze ktos go wyrwie z schroniska? Juz po wszystkich znajomych pisalam ale nikt go nie moze wziac :([/QUOTE]

Przepraszam, że pytam, ale kiedy wracasz?

Może po Twoim powrocie uda się wyciągnąć tego maluszka za schroniska?...:(
Strasznie mi go szkoda, biedne maleństwo :(:(:( jaki on musi być tam zagubiony...:(
Ja nawet nie wiem czy w tamtym schronisku jest wolontariat...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...