Jump to content
Dogomania

do zamkniecia...za TM ;(Bary ze schroniska niechcianych serc...


free

Recommended Posts

fakt nawet nie wiem co z rym zrobić.....:shake:


z bazarku Baruś do skarbonki uzbieral;715.80 zł przedstawiam 3 fakturki;

235zl-karma
100zl-echo serduszka i witaminki
53.45 rownież witaminy
________
327.35-pozostało Barusiowi

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nikt tu nie zagląda......Baruś byl dziś ponownie u doktorka z serduszkiem.....niestety nic dobrego nie usłyszeliśmy.Skurcze ma tak częste z zagrozeniem życia ;( 2 dni wcześniej zasłabł...dostaje propranolol wzf.Na dzień dzisiejszy o zabiegu uzębienia musimy zapomnieć.Przykro mi,że nie uklada się jakbyśmy tego chcieli...nikt nie dzwoni w spr.adopcji i do tego powazne problemy z serduszkiem....chyba nie ma szans na adopcje...;(

Link to comment
Share on other sites

dziękuje Krysiu....podlamalam się .....już teraz to zerowe szanse na adopcje....myślalam żeby Go adoptować,ale 1-nie wydolę finansowo,a 2-taka decyzja zamyka furtkę dla nastepnych potrzebujących.....;(wstaję w nocy i slucham czy oddycha ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']dziękuje Krysiu....podlamalam się .....już teraz to zerowe szanse na adopcje....myślalam żeby Go adoptować,ale 1-nie wydolę finansowo,a 2-taka decyzja zamyka furtkę dla nastepnych potrzebujących.....;(wstaję w nocy i slucham czy oddycha ;([/QUOTE]
znam ten bol....wszedzie te pieniadze....nas juz ostatnio weci lecza po kosztach ,bo czasem jestesmy co tydzien u weta z suniami....dzis astunia chciala sie przeciagnac i sie rozjechala.....2 x sie rozjechala .....starosc jest okrutna dla ludzi i zwierzat....tez w nocy nasluchuje czy babcinka oddycha....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

zaskoczyłas mnie...skąd Ty tutaj? Mam zalożone 3 wątki i to drugi gdzie Cię spotkalam ;)
Chłopak bez zmian...karma odp.tabletki na serduszko i trzyma się,Niestety nikt nie chce adoptować...;( zapewne bedzie skazany na mnie ;0
Potwierdzam,ze nigdy nie mieszkal w domu...to chłopak wiejski,ale nauczyl się prawie wszystkiego.Nie lubi być mocniej miziany,klepany.Krople zakropić do oczu to wielki wyczyn...lubi wtulic pyskal mi pod pache ,ew.glaskanie delikatne.czesac się nie lubi.obcinac też nie...poprostu w miłosci i ciple,które od niedawna zaakceptowal...pławić się do końca swych dni..

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

witam.niestety ze skarbonki ubywa....zrobiliśmy echo i EKG serduszka,ale za tabletki na kilka dni i transport zaplaciłam ze swoich pieniążkow.
Wczoraj wykupiłam tabletki .....niestety nie napisze mz.;( brak czytelnosci jak dla mnie.Ze wzgledu na niemożliwość podjęcia operacj uzębienia,można tylko podac wł.te tabletki antybakteryjne. Zostały też zakupione witamiknki ;)
Wśrode ponownie idziemy na echo i EKG.Chłopak jest juz grzeczniejszy,chyba rozumie ,że to dla Jego dobra ;)

275.45
-96
_---------
179.45zł
- 50.85 zł-i kolejne witaminki
-------------
128.60
-27 6 tab.na serduszko 22.01.2014
--------------
101.60 zł
-63 zl-31 01.2014 leki na serduszko
------------------
38.60 ZL+183 ZL Z BAZARKU W MARCU =221.60
-178 ZL -WIZYTA 28.MARCA 2014
43.60

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...