Jump to content
Dogomania

do zamkniecia...za TM ;(Bary ze schroniska niechcianych serc...


free

Recommended Posts


Ja widzę w Nim wilczarza, troszkę mniejszego, ale dostrzegam podobieństwo ;)

Blisko 3 lata czeka na dom , a ma prawdopodobnie ponad 10lat.

Obecnie przebywa w DT.

Mimo wieku Bary nadal czuje, pragnie miłości i domu takiego na zawsze.

Największą przyjemność sprawia Jemu kontakt z człowiekiem.

Przeważnie stoi zamyślony i patrzy w dal, jakby tęsknił za domem , który zapewne kiedyś miał :-(

Gdy wychodzimy razem wydaje z siebie odgłosy radości i skacze.

Obawiam sie o Jego łapki, gdyż wtedy traci równowagę.

Niesłyszy, niedowidzi, a Jego uzębienie jest w opłakanym stanie.Krwawią dziąsła(dlatego też dostaje suchą karmę namoczoną w wodzie).

Część uzębienia nadaje się do usunięcia , a zreszty trzeba usunąć kamień.

Obecnie jest na karmie specjalistycznej Renala, co wiąże się z chorymi nerkami.

W serduszku słychać szmery i w najbliższym czasie czeka nas wyprawa do kliniki,a niestety Bary nie przepada za wizytami u lekarza.

Na spacerach jest bardzo grzeczny, idzie blisko nogi jakby bał się, że znów zostanie sam...
Sypia zwinięty w kłębek , co oznacza brak pewności siebie, lęk...

Mam nadzieję,że nie będzie potrzebował wiele czasu by się otworzyć, poczuć bezpiecznie i zaufac człowiekowi...


glq3v0lfsze7.jpg

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

witam.niestety ze skarbonki ubywa....zrobiliśmy echo i EKG serduszka,ale za tabletki na kilka dni i transport zaplaciłam ze swoich pieniążkow.
Wczoraj wykupiłam tabletki .....niestety nie napisze mz.;( brak czytelnosci jak dla mnie.Ze wzgledu na niemożliwość podjęcia operacj uzębienia,można tylko podac wł.te tabletki antybakteryjne. Zostały też zakupione witamiknki icon_wink.gif
Wśrode ponownie idziemy na echo i EKG.Chłopak jest juz grzeczniejszy,chyba rozumie ,że to dla Jego dobra icon_wink.gif

275.45
-96
_---------
179.45zł
- 50.85 zł-i kolejne witaminki
-------------
128.60
-27 6 tab.na serduszko 22.01.2014
--------------
101.60 zł
-63 zl-31 01.2014 leki na serduszko
------------------
38.60 ZL+183 ZL Z BAZARKU W MARCU =221.60
-178 ZL -WIZYTA 28.MARCA 2014
43.60
------------------------------

-63 zl-benakor-4.04.2014 niestety jestesmy na minusie ;(

292,75 zl- bazarek majowy 2014


--------------------------------------------
+.
273.35 zl zostało w skarbonce ;) na dzien 9.maja 2014
- 43 zł za olej z ryb dn 22.05.2014
-63 zl benakor 3.06.2014
-63zł benakor 4.08.2014

-100 zł 2 listki benakor 26.09.2014

-40 zł witaminki w pazdzierniku 2014

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

Witam ciocię.Nie ma brzydkich psiakow,są tylko zaniedbane.A jaki cwaniak....zawsze dostaje śniadanko o 6 god,jeśli nie jestem punktualna to mam pod oknem szczekanie :lol:.miał dłuższą sierść,ale ze 2 miesiace temu zaprosiłam pania do schroniska,by Go ostrzygła,ale już odrasta.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']po niedzieli chłopak bedzie mial bazarek i swoją kasę na doktorka ;) lula alez Ty na fb szalejesz.....;)[/QUOTE]
zagladam do chlopaka ,no a na fejsie podrzucam ,udostepniam ,zapraszam,jak nie trzeba do weta z bulwami to cos na bazarkach licytuje....:eviltong:,wnusia promuje ;) i zachwycam sie nim :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Dziś debiut Barusia zn.dziś pierwszy raz zamieszkal w domu z Izi i Free.Za kilka dni będzie wiadomo czy to chłopak miejski.....Jak napotka lustro to z niedowierzaniem sam sobie się przygląda i prze do przodu:cool3:Kot poza płotem wzbudza zainteresowanie i szczeka,a w domu zupelnie Go nie interesuje....Ciekawi mnie pierwsza jego noc w domu,po tak dlugim pobycie w schronisku......

Link to comment
Share on other sites

w 1 poście napisałam ,że przebywa W bezpłatnym DT u mnie od 1.5miesiaca,kudełki ma całe siwe,wł.większość,ale to już takie umaszczenie..Z moich oserwacji wynika,ze chyba nigdy nie mieszkał w domu.....;( Jest naprwadę bezproblemowym psem,jeszcze ciut zestresowany,ale już z każdym dniem jest lepiej.sam wychodzi na ogrod,sam kładzie się spac,wcześniej spal na stojąco jak koń.....

Link to comment
Share on other sites

szkoda,ze Barusiowi nikt nie kibicuje......;( Jego serduszko nie w najlepszym stanie,ale narazie od lekow sie wstrzymamy.Badanie powtorzymy za miesiąc i wtedy p.doktor podejmie decyzję czy można ząbki zrobić....Jest kochanym psiakiem,ale w nocy nie lubi zostawac sam...Przytył 4 kg ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...