Jump to content
Dogomania

Prosba o pomoc


WERKA2684

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=Verdana]Witajcie jestem tu nowa i jeżeli zamieściłam pytanie w nieodpowiednim dziale to z góry proszę o przeniesienie. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#000000][FONT=Verdana]A więc moje córki zapragnęły mieć pieska i zbierały na niego pieniążki.Codziennie przeglądały oferty sprzedaży w intenecie aż wczoraj trafiły na atrakcyjną oferte.Cena wydała mi sie bardzo zaniżona ale córki nie dały za wygrana i tak w ciągu paru minut zapadła decyzja:jedziemy po psa.Pokonaliśmy droge 160km z Poznania do Torunia.Niestety piesek od początku budził moje wątpliwości co do rasy.Według ogłoszenia mial to być york ocean pearl.Dzieciakom nie dało sie wyperswadować że pani przywiozła pieska innej rasy niż mial być ale dla nich to nie miało znaczenia.I tak stałiśmy sie posiadaczami Marleya rzekomego yorka.czy możecie i podpowiedziec jaka rase wam on przypomina bo mi labradora[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

To do yorka nie jest ani trochę podobne. Pani po prostu zarobiła na Waszej niewiedzy w sprawie psów... Szkoda, że wzięliście go z pseudohodowli i w efekcie macie po prostu kundla za którego zapłaciliście. Nie rozumiem, dlaczego nie sprawdziliście skąd bierzecie psa, to nie zajmuje kilkunastu dni.

Edited by Collie
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...