Jump to content
Dogomania

Kier- stary mix ONka, już w hoteliku, ale wciąż bezdomny ;( Prosi o szansę. ZA TM


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 1.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Mysia_']narazie tylko t_kasiek tu wpadła :loveu: mam nadzieje, ze inni też odwiedzą Kierusia i pomogą :roll:[/quote]

a jak mozna pomoc ?? jakies pieniazki sa potrzebne ?? przelewałam co nieco na Aronka wiec moze sie nie obrazi jak teraz przeznacze te pare zlotych nia Kerusia .....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']a jak mozna pomoc ?? jakies pieniazki sa potrzebne ?? przelewałam co nieco na Aronka wiec moze sie nie obrazi jak teraz przeznacze te pare zlotych nia Kerusia .....[/quote]
póki co zbieramy deklaracje ;)

Tyle deklaracji zebraliśmy na dzień dzisiejszy (dziękuje:loveu:)
100 zł - Brucio
60 zł - Betka
20 zł - Mysia (tyle napewno dam radę, może jak będzie lepszy miesiąc to bedzie więcej;-))
50 zł - agat21[/quote]
20 zł - izabela124
50 zł - Agata,Sonia

Kto jeszcze pomoże?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata,Sonia']Sorrki za moje pytanie,ale nie mialam dzisiaj czasu,zeby przeczytac caly watek...:oops:

Czy nie macie w poblizu innego hoteliku,gdzie Kierus moglby przebywac w domku?[/quote]

Ja niestety takiego nie znam :-( Chodzi o to, żeby nie było tez bardzo drogo :oops: ale jeśli ktoś ma jakiś pomysł to czekam na wszelkie sugestie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='t_kasiek']jak juz obiecalam to nie wycofam - moge zaoferowac 10zł/miesiecznie

bo nie wiem czy wiecie - Aronek wraca do hotelu :placz::placz::placz:[/quote]

jestem tym załamana :-(:-(:-(
dzięki za pomoc :buzi:

w takim razie deklaracje dla Kiera:
100 zł - Brucio
60 zł - Betka
20 zł - Mysia (tyle napewno dam radę, może jak będzie lepszy miesiąc to bedzie więcej;-))
50 zł - agat21[/quote]
20 zł - izabela124
50 zł - Agata,Sonia
10 zł - t_kasiek

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę zadeklarować 50zł miesięcznie dla Kiera.

Jeśli dobrze liczę to miesięczny koszt za hotel to 450zł? Do tej pory deklaracji było na 310zł - za pierwszy miesiąc mogę pokryć tę brakującą kwotę 140zł, żeby można było już Kiera zabrać.
No ale potem trzeba by jeszcze dozbierać deklaracji, bo tak to razem z moimi 50zł to będzie 360zł dopiero...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Makrela']A co z tym miejscem w hoteliku?
Bo prześledziłam wątek Aronka i wynika z niego, że Kiera i tak nie ma teraz gdzie zabrać? Czy po prostu jeszcze nie postanowione, gdzie jedzie który pies?[/quote]

chyba jeszcze nie jest postanowione co z Aronkiem bedzie :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...