Jump to content
Dogomania

na co alergia?


FIGA1981

Recommended Posts

witajcie jestem na forum nowa nie bardzo się orientuje w tematach czy już takiego nie było mianowicie mam kłopot z moim szczeniakiem CAVALIEREM od mniej więcej 2,5 miesiąca zaczęła wygryzać łapy sporadycznie i uda dzisiaj zauważyłam na klatce piersiowej czerwony strup jakby się jakas rana robila nie jest to wygryzione tylko sam powstało od malenkosci hodowca karmil sunie royalem mini ja miesiąc temu przeszłam na acane ponieważ uważam ze jest o wiele lepsza karmą bez zbóż itd. minimalnie dolegliwości ustapily ale drapanie i wygryzanie sa jeszcze-psinka nie ma biegunek ani wymiotów ma dobry apetyt i jest aktywna weterynarze twierdza ze to alergia ale sami nei wiedza na co-na testy mnie aktualnie nie stać bo to droga sprawa co to może być????:placz:

Link to comment
Share on other sites

tak oczywiście zabezpieczałam 2 razzy od czerwca ponieważ jechaliśmy w bory z psiakiem-u weta jeste mz sunia co miesiąc na oczyszczaniu gruczołów bo jeździ pupa....dobrze jest 2 dni potem znowu to samo miała zastrzyk odczulający przecwswiadowy i tez max 2 dni było ok i znowu to samo-nie jest to nagminne ze np. kilkanaście razy dziennie gryzie się tylko powiedzmy z 3-4 razy na dobre pogryzie łapkę i udo ale tki krwiaczek się robi który później znika,czasami idąc przystanie i się podrapie ...wet twierdzi ze to alergii ale nie wie czy na pokarm czy pyłki czy co....

Link to comment
Share on other sites

włąsnie wrocilam od weta z sunia:( to alergia tylko nie wiedza na co kazala mi kupic karme z białkiem hydrolizowanym z/d hills lub royal:/ nie jestem co do tych karm przekonana ale cóz mi pozostalo metoda prob i bledów pieskowi zrobily się już 2 strupki na klatce piersiowej z czerwona otoczka polali mi ja advocatem nie wiem po co i kazali zmienić karme za miesiąc do kontroli:(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...