Jump to content
Dogomania

Miski na stojaku- opinie.


Yedienia

Recommended Posts

Witam was!
Jestem tu nowa, bo od 2-4 dni.
Nie wiem czy takie coś się już pojawiło czy nie, więc proszę mnie nie obrażać i krytykować, a dać link do tego wpisu.

Otóż, zastanawiam się nad miskami na stojaku dla mojego 17 miesięcznego labradora.
Na internecie czytałam że takie miski są dla psa niebezpieczne, gdyż może zachorować itp.
Nie wiem po prostu co już jest prawdą a co fałszem, gdyż ostatnio na forum labradorowym przeczytałam że takie miski są w zupełności bezpieczne.
I psu nie grozi niebezpieczeństwo.

*Jakie są wasze opinie?
*Stosujecie takie miski?
*Psy chorowały?
*Jak się sprawują?
*Ile płaciliście?
*Gdzie kupowaliście?

[IMG]http://media.mediazs.com/bilder/psi/bar/wraz/z/miskami/2/300/7759_trixie_hundebarinklnaepfe1_04_2012_2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

mam identyczny stojak Trixie, płaciłam 3 lata temu 65zł i jestem bardzo zadowolona. Mam 3 psy, z czego dwie suki które mają już swoje latka. Jedna 13, druga 14 i młodego samca 5 lat. Na początku troche sie bały, bo miski hałasują przyjedzeniu, ale to trwało z 2 dni. W jednej misce jest woda, druga służy do jedzenia Żabce. Kupiłam stojak ze wzgledu na stawy Żaby, podczas jedzenia często siadała, gdy miała miskę normalnie na podłodze. Teraz je normalnie, raczej jest jej wygodnie, bo nie siada, nie ugina przednich łap przy jedzeniu. Ciężar rozkłada jednakowo na wszystkie łapy. Polecam kazdemu psy, tym bardziej dużej rasy, który musi bardzo się schylać do miski, obciązając przednie łapy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...