Jump to content
Dogomania

Nara już w domku, Aragon odszedł na zawsze 16.03.2015


Recommended Posts

  • Replies 342
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nara miała krótkie spotkanie ze szkoleniowcem, Pani powiedziała, że nara nie ma lęków tylko się nudzi, że gdyby to był lęk to nie tknęłaby żadnego jedzenia... a ona jak zostaje sama to kule smakule oprózni, kość całą zje i jeszcze poszuka co uda jej się zwinąć ludzkiego. Coś w tym jest.
We wtorek spotkają się już na pełną poradę

Link to comment
Share on other sites

dostałam maila w sprawie Aragona
[INDENT] Witam!
Proszę pamiętać, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, a przyjaciół się nie oddaje! Sama
pani pisze, że to dobry i wierny towarzysz! To jest członek waszej rodziny!
Czy oddałaby pani dziecko? Proszę się opamiętać i nie robić krzywdy temu zwierzakowi!
Skoro był u pani przez tyle lat to proszę go nie oddawać, bo zdechnie z tęsknoty. Znam parę
takich przypadków! Nawet mojej sąsiadki pies zdechł z tęsknoty, która wyjechała na 3 miesiące do pracy,
a nim opiekował się ktoś inny. Czy naprawdę jest pani tak nie odpowiedzialną kobietą?
[/INDENT]
Są jeszcze porządni ludzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']dostałam maila w sprawie Aragona[INDENT] Witam!
Proszę pamiętać, że pies to najwierniejszy przyjaciel człowieka, a przyjaciół się nie oddaje! Sama
pani pisze, że to dobry i wierny towarzysz! To jest członek waszej rodziny!
Czy oddałaby pani dziecko? Proszę się opamiętać i nie robić krzywdy temu zwierzakowi!
Skoro był u pani przez tyle lat to proszę go nie oddawać, bo zdechnie z tęsknoty. Znam parę
takich przypadków! Nawet mojej sąsiadki pies zdechł z tęsknoty, która wyjechała na 3 miesiące do pracy,
a nim opiekował się ktoś inny. Czy naprawdę jest pani tak nie odpowiedzialną kobietą?
[/INDENT]
Są jeszcze porządni ludzie![/QUOTE]

Zaiste! Są:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Alla Chrzanowska']Aragon jest bardzo chory. Stało się to nagle, dziś po południu. Bardzo proszę o kciuki. Agata walczy o jego życie![/QUOTE]

Nie, proszę :modla:... On już i tak jest biedny... Bardzo mocno trzymam kciuki:thumbs:. Gdzieś, ktoś, czeka na tego właśnie [URL]http://images52.fotosik.pl/97/cd55a5ace81deb54.jpg[/URL] pięknego, dumnego, czarnego doga. Aragon:loveu:, walcz słonko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...