Jump to content
Dogomania

Jak skontrolować schroniska


Kaszebek

Recommended Posts

Ostatnio jechałem na rowerze obok małego schroniska (dotacja z UE), które jest pod lasem na lekkim odludziu, zrobione z płyt betonowych ogrodzenie, a w środku masa kojców. Słyszałem na własne uszy jak pracownicy karmią te psy, to było jedno wielkie darcie w stylu:
- PRZESUŃ SIĘ!!!!!
- SIADAJ!!!!!
- UCIEKAJ!!!!
- GDZIE K**?!!!!

Wybaczcie taką formę zapisu, ale inaczej nie da się oddać klimatu tamtej sytuacji. Ci pracownicy zapewne mnie nie widzieli, ale ja ich za to świetnie słyszałem.

Przeczucie mi mówi, że nie był to epizod w stylu "dzisiaj mam zły dzień", a to kwestia na takiej zasadzie: "wzięliśmy kasę z UE, pieski się potrzyma, a później się interes rozwiąże, więc trzeba je podkarmić i tyle".

Gdzie można zgłosić kontrolę, ale niezapowiedzianą kontrolę, najlepiej podczas pory karmienia. Kto się takim czymś zajmuje, może stowarzyszenia?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaszebek']Ostatnio jechałem na rowerze obok małego schroniska (dotacja z UE), które jest pod lasem na lekkim odludziu, zrobione z płyt betonowych ogrodzenie, a w środku masa kojców. Słyszałem na własne uszy jak pracownicy karmią te psy, to było jedno wielkie darcie w stylu:
- PRZESUŃ SIĘ!!!!!
- SIADAJ!!!!!
- UCIEKAJ!!!!
- GDZIE K**?!!!!

Wybaczcie taką formę zapisu, ale inaczej nie da się oddać klimatu tamtej sytuacji. Ci pracownicy zapewne mnie nie widzieli, ale ja ich za to świetnie słyszałem.

Przeczucie mi mówi, że nie był to epizod w stylu "dzisiaj mam zły dzień", a to kwestia na takiej zasadzie: "wzięliśmy kasę z UE, pieski się potrzyma, a później się interes rozwiąże, więc trzeba je podkarmić i tyle".

Gdzie można zgłosić kontrolę, ale niezapowiedzianą kontrolę, najlepiej podczas pory karmienia. Kto się takim czymś zajmuje, może stowarzyszenia?[/QUOTE]
To ze schronisko otrzymalo pieniadze z EU niczym nie swiadczy ,nie jest gwarantem ze psy maja miec dobrze lub zle

To ze wyzywaja nie swiadczy ze psy maja zle,wazne jest czy widzisz ze je bija sztranguja ,psy sa woda polewane,sa zaglodzone
nad nimi sie wyzywaja,ponizaja psia godnosc,trzymaja na lancuchach za krotkich,w kojcach jest brod,psy sa nieleczone i chore(choroby skory ,ukladu kostengo,psy siedzace tylko w katach na widok czlowieka ,paniczny strach przed wyciagnieta reka.
Przyjzyj sie dokladnie z ukrycia ,badz przypadkowym potencjalnym adoptujacym,aparat filmowy musisz miec zeby byly dokument namacylny.zeby zrobic kontrole nalezy miec dowody,bo pomowienia to za jest malo

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...