Jump to content
Dogomania

Wątek dla tych (PO)OLKUSKICH psiaków, które nie mają swoich indywidualnych wątków


Recommended Posts

[quote name='ania68']Już wyślę pw. Nr konta będzie bezpośrednio do hotelu :) Bardzo, bardzo dziękuję Ci za ten bazarek :loveu: Jak zwykle zawsze mogę na Ciebie liczyć i to bardzo miłe wiedzieć, że jest ktoś, kto zawsze pomoże :loveu: Dziękuję :loveu:[/QUOTE]

Dziękuję za numer konta i bardzo się cieszę, że mogłam pomóc :loveu:
Życzę wszystkim zdrowych i pogodnych Świąt, pogodę mamy jak na Wielkanoc ;)

P.S. Gdyby ktoś z Was słyszał o domku szukającym malutkiego pieska/ suczki do 4 kg, dajcie proszę znać. Szukamy domów dla trójki rodzeństwa, urocze kruszynki, 2 sunie i jeden chłopczyk, ok. roku. Jak coś zdjęcia wyślę na pw;)

Link to comment
Share on other sites

madziakato , ada-jeje zgadzam sie z Wami.
Ja moge pomóc w [B]transporcie[/B], mam samochód na gaz
z [B]bazarkami[/B] też chętnie pomogę - osoby które beda chcialy dorzucic rzeczy moga np na maila mi podeslac zdjecia. Zrobilabym jeden wielki bazarek . .
z tymczasem i miejscami narazie nie pomogę, tzn, mam miejsce na działce ale to awaryjny tymczas . . .
to prawda, musi byc zgrana ekipa, wtedy bedzie latwiej dzialac . .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Mam jeszcze taki pomysł, aby zaangażować grupy pomagające psom danych ras i w typie w nasze działania- to ułatwiłoby podejmowanie decyzji.
Osobiście znam Owczarkarzy- wspaniali , świetnie zorganizowani ludzie, pomogli mi nie raz , a jak wiemy zawsze jakiś owczarkowatych tam jest.[/QUOTE]
te grupy mozesz angazowac jak bedziesz miala psa w typie danej rasy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']madziakato , ada-jeje zgadzam sie z Wami.
Ja moge pomóc w [B]transporcie[/B], mam samochód na gaz
z [B]bazarkami[/B] też chętnie pomogę - osoby które beda chcialy dorzucic rzeczy moga np na maila mi podeslac zdjecia. Zrobilabym jeden wielki bazarek . .
z tymczasem i miejscami narazie nie pomogę, tzn, mam miejsce na działce ale to awaryjny tymczas . . .
to prawda, musi byc zgrana ekipa, wtedy bedzie latwiej dzialac . .[/QUOTE]
ja na poczatek proponuje pomoc dla missieek, ona ma zapewen urwanie glowy, od lat pomaga olkuskim zwierzakom wraz z jej mama i siostra. Zapewne przyda sie jej kasa na dojazdy do weta, z psami na wizyty przed i po adopcyjne, wyzywic okolo 50 zwierzakow no i pomoc w oglaszaniu, jesli missieek nie wejdzie na watek z braku czasu mozna sie z nia kontaktowac przez poczte mailowa, [email][email protected][/email]

Link to comment
Share on other sites

a skąd jest missieek ? tak jak mówiłam,mogę pomóc w transporcie , także jeśli missieek będzie potrzebowała dla 'swoich' psiaków, nie ma problemu. Nam wszystkim chodzi tylko o to - pomóc zwierzętom. Mamy ten sam cel.
Z bazarkiem również pomogę :)
mogę nawet w tym tygodniu zrobić, cel - dla olkuskich zwierząt. .
Mam parę rzeczy do wystawienia. . .ale chciałąbym zrobić jeden wielki bazarek - dlatego cioteczki które chcą dorzucić swoje rzeczy bardzo proszę o kontakt na PW , pogadamy co do cen itd itp . . .
i musimy ustalić, na jakie konto mają wpływać pieniążki z bazarku.. .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']a skąd jest missieek ? tak jak mówiłam,mogę pomóc w transporcie , także jeśli missieek będzie potrzebowała dla 'swoich' psiaków, nie ma problemu. Nam wszystkim chodzi tylko o to - pomóc zwierzętom. Mamy ten sam cel.
Z bazarkiem również pomogę :)
mogę nawet w tym tygodniu zrobić, cel - dla olkuskich zwierząt. .
Mam parę rzeczy do wystawienia. . .ale chciałąbym zrobić jeden wielki bazarek - dlatego cioteczki które chcą dorzucić swoje rzeczy bardzo proszę o kontakt na PW , pogadamy co do cen itd itp . . .
i musimy ustalić, na jakie konto mają wpływać pieniążki z bazarku.. .[/QUOTE]
missieek czyli Angela prowadzi od dłuzszego czasu hotel dla zwierzat, w ktorym zapewne polowa to zwierzeta przygarniete przez nia z potrzeby pomagania zwierzetom, a nie tylko te ktore sa umieszczone odplatnie, hotel znajduje sie w miejscowosci Kamienica niedaleko Krakowa, na podobnych zasadach przyjmuje psy Marta z Glogoczowa takze niedaleko Krk ale z innej strony. Obydwie maja nie tylko Olkuszaki i bardzo potrzebuja wsparcia finansowego bo z patrzenia w niebo psow sie nie nakarmi.

Link to comment
Share on other sites

Ja dołoże się z fantami, super, że zrobisz bazar, w kupie siła!!![quote name='Doda_']a skąd jest missieek ? tak jak mówiłam,mogę pomóc w transporcie , także jeśli missieek będzie potrzebowała dla 'swoich' psiaków, nie ma problemu. Nam wszystkim chodzi tylko o to - pomóc zwierzętom. Mamy ten sam cel.
Z bazarkiem również pomogę :)
mogę nawet w tym tygodniu zrobić, cel - dla olkuskich zwierząt. .
Mam parę rzeczy do wystawienia. . .ale chciałąbym zrobić jeden wielki bazarek - dlatego cioteczki które chcą dorzucić swoje rzeczy bardzo proszę o kontakt na PW , pogadamy co do cen itd itp . . .
i musimy ustalić, na jakie konto mają wpływać pieniążki z bazarku.. .[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']madziakato dziekuje w imieniu psow!
kto jeszcze dolozy rzeczy ? ? ?


ja tez moge sie dolaczyc do grupy :) im wiecej tym lepiej. tylko jaka moja osobista pomoc bylaby potrzebna oprocz transportu, bazarku . . ?[/QUOTE]Kochana, tak nieśmiało zapytam o to dt na działce, pamiętasz, właśnie o psiaka z O. mi chodziło....

Link to comment
Share on other sites

Ja czekam jeszcze na wieści z ds. mojej tymczasowiczki Kory , ale jak będzi wszystko ok to muszę zakupić budę porządną i też mam zamiar dać dt- ale niestety u mnie to tylko na dworze ze względu na dwa samce dość spore(różnie to bywa u nich z psami- raz jest ok, a raz nie, a w O. nie ma jak tego sprawdzić)

Link to comment
Share on other sites

Tak pamietam, jeszcze jutro tzn dzisiaj pogadam z rodziną, może zrobimy kojec na działce . . jeden czy dwa. . .musim się dowiedzieć, czy mozna tam trzymać psów. Chodzi mi o to że na dłuższy czas, niż 'awaryjnie' . . . Co prawda obok były psy i jeszcze dalej , są też hodowle gołebi, ale te psy poznikały . . nie wiem czy właściciel zabrał,oddał z własnego wyboru czy tak im kazano .. . .

Link to comment
Share on other sites

Ja mogę umieszczać informacje o psach na fb na koncie Psy z Olkusza. Konto ma ponad 2200 znajomych, więc jest możliwosc dotarcia z informacją do ogromnej liczby osób. Tylko muszę mieć zdjęcia i opisy - najlepiej wysyłać je na pw - konkretnie co mam napisać i jakie zdjęcia opublikować. Z fb sporo psów znalazło nowe domy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alojzyna']Ja mogę umieszczać informacje o psach na fb na koncie Psy z Olkusza. Konto ma ponad 2200 znajomych, więc jest możliwosc dotarcia z informacją do ogromnej liczby osób. Tylko muszę mieć zdjęcia i opisy - najlepiej wysyłać je na pw - konkretnie co mam napisać i jakie zdjęcia opublikować. Z fb sporo psów znalazło nowe domy.[/QUOTE]Obawiam się, że ze zdjęciami to nie do zrobienia, pilnują i nie da się zrobić żadnego zdjęcia...A jak tu szukać domów bez zdjęć??? Paranoja tam jest!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doda_']Kamerka? no do nagrywania filmów ?
w tej sprawie pogadam z kolega, który zakupił już wiele dla znajomych, czy to na dwór, do domu taka maleńka czy do auta . .
tylko napisz mi do czego byłaby potrzebna, gdzie miałaby być (połozona, czy noszona np na ubraniu) itd . .[/QUOTE]
do czego ma byc kamerka trzeba sie domyslic lub pisac na PW nie na forum, bo szpiegow ne brakuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']Chyba już wszyscy wiedzą o co chodzi z kamerką .....[/QUOTE]
dla przyjaciol to nie jest tajemnica, a dla szpicli powinno byc.
Mam kolejny dowod na kwiatka z O. podwojnie wylapane psy. Jednak okzauje sie ze kazdy z nich podrzuca sobie psy do wlasnej gminy w ktorej wylapuje, postaram sie to wykorzystac i zrobic afere w dwoch gminach na poczatek z zadaniem od gmin do wystapienia o zwrot kasy do kwiatuszka bede tego pilnowac czekam na dowody falszowania dokumentow.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny jeśli tylko będę miała chwilę pomogę w ogłoszeniach, nie obiecuję, że będzie to regularnie, bo ogłoszeń mam masę do zrobienia a czasu mało, zwłaszcza w tygodniu, ale jeśli będę miała wolną chwilę obiecuję pomagać w ogłaszaniu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajw']Dziewczyny jeśli tylko będę miała chwilę pomogę w ogłoszeniach, nie obiecuję, że będzie to regularnie, bo ogłoszeń mam masę do zrobienia a czasu mało, zwłaszcza w tygodniu, ale jeśli będę miała wolną chwilę obiecuję pomagać w ogłaszaniu.[/QUOTE]
Super, cieszę się, że taki jest odzew a moją (i nie tylko) prośbę:-)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...