Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Magda i Saga']Mnie nie przeszkadza, jedynie Gosiowemu Fuksowi i Regisowi Edytowemu, ale Edyta dogorywa i nie wiadomo czy się wyliże do soboty.

Edyta, chciałabym ci coś dać do zawiezienia na zawody, węc się jakoś umówmy, daj znać jak ożyjesz![/quote]

Gosiowy bezjajeczny podobno mu nie przeszkadza zresztą byłby to dla niego sprawdzian i jak na chwile wpadne to może nie zdąrze zrobic zamieszania:)
Ale to zależy jak pójdzie piątkowy egzamin i czy dostane samochód ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Gosiowy bezjajeczny podobno mu nie przeszkadza zresztą byłby to dla niego sprawdzian i jak na chwile wpadne to może nie zdąrze zrobic zamieszania:)
Ale to zależy jak pójdzie piątkowy egzamin i czy dostane samochód ;)[/quote]
Jeśli chcesz wpaść na kwadransik, to daj znać mniej więcej na którą, to się dyplomatycznie spóźnię. Zreszta i tak bym nie miała siły przyjść na cały trening, bo faktycznie zdycham.Ale w przyszły weekend zawody i chciałam chociaż wyżlowatemu przypomniec, że na palisadzie też się robi strefy:mad:.Mogę wpaść np. na 9.45. Daj Marta znać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Co byście powiedzieli na sobotni treing wyjątkowo o 9-tej? Potem nie będę mogła.[/quote]

Mi pasuje na 9-tą, nawet bardziej niż 11.30, tylko Marta jakaś taka ostatnio nienakręcona na agility chyba nie dam rady jej wyciągnąć:shake: A ja chętnie sprawdzę jak tam bezjajeczny Fuks się sprawdza:razz:

...i poprosiłabym jeszcze raz kogoś o instrukcję (może być na PW) z dojazdem do Związku ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']Jeśli chcesz wpaść na kwadransik, to daj znać mniej więcej na którą, to się dyplomatycznie spóźnię. Zreszta i tak bym nie miała siły przyjść na cały trening, bo faktycznie zdycham.Ale w przyszły weekend zawody i chciałam chociaż wyżlowatemu przypomniec, że na palisadzie też się robi strefy:mad:.Mogę wpaść np. na 9.45. Daj Marta znać.[/quote]

No jak już to mysle ze przyjde na poczatku. Tymczasem spadam na egzamin ale nie widze go w różowych barwach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']no dobra. 5 w indeksie, samochód pod blokiem to ja jutro wpadne na chwilke. ;)))) Myśle Edyta ze ta 9.45 będzie ok bo nim rozstawimy przeszkody to też chwila minie.
Tylka jakaś pogoda dziwna :/
Już się nie mogę doczekać bo borderzastej strasznie podoba się bieganie miedzy drzewami ;)[/quote]
To jesteśmy umówione na rozmijkę. Gratuluję piątki, kujonie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']To jesteśmy umówione na rozmijkę. Gratuluję piątki, kujonie;)[/quote]

Ja Ci dam kujonie!! To była przyjemna fizjologia zwierząt ;)
Swoją drogą wycięłabyś Regisa co by nie bylo problemów( ja sobie nie wyobrazam jak go od Gudi izolujesz) a nie ;P nawet popatrzeć nie bede mogła ;P
Tak mnie korci zeby cos porobić, zobaczymy ;) nakapiemy Wam na strefe i Regis bedzie mial przynajmniej jakis pretekst na zatrzymanie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']A majtasy nie łaska ubrać, co? Mogą być z falbankami. Stringi odpadają, Kujonie:diabloti:[/quote]
a w panterke mogą być???
[url]http://i40.tinypic.com/2ec3bb5.jpg[/url]

Juz nie kapiemy, majtki uzywała tylko jeden dzien a szkoda bo sasiedzi mieli ubaw jak paradowała po parapecie ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Astro&Marta']Tatuś się spisał na medal, nawet za wcześnie przyjechał i może nawet jakieś zdjecia z tego będą jednak podejrzewam ze raczej statyczne.[/quote]

Wiadomo co z tymi fotkami? :razz: A jeśli chodzi o Martę to nie jestem pewna czy jeszcze kiedyś pojawi się na torku:shake: Ja już nie mam argumentów siłą jej ciągnąć nie będę... wmówiła sobie, że się nie nadają z Freakiem i parę innych wymówek i za nic jej z domu wyciągnąć nie mogę:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Fuks']Wiadomo co z tymi fotkami? :razz: A jeśli chodzi o Martę to nie jestem pewna czy jeszcze kiedyś pojawi się na torku:shake: Ja już nie mam argumentów siłą jej ciągnąć nie będę... wmówiła sobie, że się nie nadają z Freakiem i parę innych wymówek i za nic jej z domu wyciągnąć nie mogę:mad:[/quote]
Będę je miała chyba dopiero w sobote. Jak dostane to wstawie.
Ja ja musze sobie zakazać biegania podczas sesji bo tylko mnie wszystko denerwuje i zamiast mysleć to krzycze. A Burdel ma zakaz bawienia się z innymi psami na placu bo widać jak to się kończy... eh
Dzisiasj wyraźnie pokazuje mi ze ma mnie gdzies.
I chyba sobie jakies przenosne 3 hoopki zbuduje zeby ja podstaw nauczyc i zeby wiedziala do czego to służy ;)

Link to comment
Share on other sites

W sobote mamy biegac między 14 a 17. Może jacys goście z wystawy wpadną z nami poćwiczyć. Ja mogę być od 14 do 16, potrzeba, żeby ktoś się zdeklarował byc do 17-tej(może od np 15:30) Czekam na chętnych.
Gosiu! na siłę ciągnąć Marte nie ma sensu, to trzeba lubić i chcieć tak z całych sił, żeby wychodziło.
A teraz do Marty jak tu zagląda i czyta>
Marto! Oboje z Frikiem doskonale się nadajecie do agility. Właściwie przestałaś chodzić w chwili, gdy zaczęło wam fajnie wychodzić. Miałaś bardzo długie przerwy, generalnie mało ćwiczyłaś. Jeśli ci to sprawia frajdę to nie rezygnuj. Jeśli robiłas to bardziej do towarzystwa, to daj sobie spokój. Wystarczy uczciwie odpowiedziec sobie na te pytania i wszystko będzie jasne. Niezależnie od twojej decyzji będziesz zawsze mile widziana na naszym placyku, zarówno w charakterze gościa jak i stałego bywalca.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...