Jump to content
Dogomania

Agility w Bydgoszczy


Magda i Saga

Recommended Posts

Gosia daj Fuksowi wiecej odpocząć. Astro też po tygodniu byl jak nowy ale to sie wszystko musi wygoic od srodka. Aster miał miesiąć przerwy jak nie wiecej. A szwy macie juz zdjete?
W związku z pokazem o której mamy byc na placu?? Bo zapomnialam... mam nadzieje ze wydebie samochod i szelciaka.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Szwy nie miały być zdejmowane, to chyba takie co same się rozpuszczają czy coś takiego, wet mówił, że po tygodniu może wrócić do treningów, a ten pokaz strasznie mnie kusi... psa też już roznosi, coraz trudniej z nim wytrzymać... jak widać zabieg nie wpłynął nic a nic na temperament:diabloti: A jak bym jutro przyszła i na Skach lub Mkach i oszczędnie biegała i jak dobrze pójdzie to pokaz też na obniżonych?

Link to comment
Share on other sites

Wetka mi mówiła, ze po sterylce mogę z sagą skakać juz po tygodniu, ale ja dałem jej 2 tygodnie spokoju i w trzecim pomału zaczęłyśmy biegać na obniżonych hopkach, a startowała po miesiącu. Tez miała rozpuszczalne szwy.

Na placyku o 14-tej w środę.

Gosiu, a moze chciałabyś pozyczyc Sagę na pokaz? jeśli zdecydujesz dac jeszcze luz swojemu psu?

Za tydzień, tj 9 sierpnia Dorota zaprasza nas na pokaz do Torunia, może tam pobiegałabyś z Fuksem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']W środę mamy pokazy w Myślęcinku. Może jutro wieczorem? jeszcze dam znać, czy mogę[/quote]
[B][I]kurcze szkoda, że pracuję do 24 :roll:[/I][/B]
[B][I]a na pokazie w Toriniu tez mnie nie będzie bo jadę na zlot :placz:[/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']Wszyscy czy tylko pakujący?[/quote]

Ja sobie zdaję sprawę, że pracujecie i nie każdy może tak wcześnie. O 14-tej przyjeżdża taksówka, będziemy spokojnie pakować, potem rozpakowywać i w miarę udostępnionego placu ustawiać tor. O 16-tej mamy byc gotowi, wykąpanie, wysiusiani, przebrani w sekcyjne koszulki. Przyjedżcie jak najwcześniej możecie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda i Saga']Ja sobie zdaję sprawę, że pracujecie i nie każdy może tak wcześnie. O 14-tej przyjeżdża taksówka, będziemy spokojnie pakować, potem rozpakowywać i w miarę udostępnionego placu ustawiać tor. O 16-tej mamy byc gotowi, wykąpanie, wysiusiani, przebrani w sekcyjne koszulki. Przyjedżcie jak najwcześniej możecie[/quote]
To mnie uspokoiłaś, bo szef raczej nie łyknąłby ,że muszę wcześniej wyjść z pracy, bo mamy pokazy. Skoro mamy być wykąpani, to rozumiem, że będzie na miejscu basen. Z podgrzewaną wodą?:razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia&Fuks']Wróciłam brudna, zmęczona, ale bardzo szczęśliwa:D dziękuję za pożyczenie mi Sagi:loveu:, wożenie mnie w tą i spowrotem i w ogóle za wspaniale spędzony dzień :D:D:D[/quote]
[B][I]foty foty foty!![/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Edyta & Regis']
Foty to są fajne z zawodów, a nie z takiego 20-minutowego pokaziku.Zresztą (sądząc po sobie), byliśmy tak spoceni i brudni, że szkoda byłoby dotykać jakiegoś porządnego aparatu.:shake:[/quote]

No przeciez Magda tak prosila, zeby sie wykapac przed pokazem.....no na prawde......:roll:

Link to comment
Share on other sites

Patrycja, zabrakło ciebie i twojego aparatu. Mimo upału było fajnie, wszyscy się stawili, naliczyłam 13 psów. Na szczęście nie dali nam dokończyć wyścigów, bo chyba byśmy padli z gorąca. Żeby jeszcze te przeszkody same się zwoziły do baraczku...Mam w duszy elektroniczne strefy, poproszę chodzącą palisadę:diabloti: Dziękuję bardzo. A następnym razem wyznaczę dyżurnego fotografa

Link to comment
Share on other sites

APS sedecznie zaprasza wszystkich chętnych, zaawansowanych jak i początkujących na pokazy agility, które odbęda się 9 sierpnia 2008 w Kaszczorku (osiedle toruńskie - blisko Rubinkowa).
Pokazy będą na imprezie:

[B][SIZE=3][COLOR=red]VIII Jeździeckie Mistrzostwa Polski Amatorów w skokach przez przeszkody.[/COLOR][/SIZE][/B]

Zbiórka o godzinie 16.00 na miejscu - w Kaszczorku.
[B][COLOR=black]info:[/COLOR][/B]
[URL]http://jazdakonna.pl/archiwum/xi_jmpa/2008_08_09.html[/URL]

[SIZE=1][COLOR=red][B]Zgłoszenia: [/B][/COLOR][/SIZE][EMAIL="[email protected]"][COLOR=black][B][email protected][/B][/COLOR][/EMAIL] [SIZE=1][COLOR=red]lub[/COLOR][/SIZE][B] tel. 504-819-647[/B]

[SIZE=1][COLOR=red]Prosimy o wcześniejsze zadeklarowanie swojej obencości, gdyż dla [SIZE=2][B]WSZYSTKICH!!![/B][/SIZE] uczestników (psów biorących udział w pokazach) zaplanowane są nagrody :)[/COLOR][/SIZE]


[COLOR=black]Pozdrawiam[/COLOR]
[COLOR=black]Dorota[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...