Jump to content
Dogomania

sąsiad ma mnóstwo chorych, nieleczonych kotów, zarażają inne, gdzie zgłosić?!


Karolajnaxx

Recommended Posts

Witam, wiem, że to nie temat na dogo, bo o kociakach, ale to o dobro zwierząt chodzi. Mieszkam na wsi, mój sąsiad ma ok. 15 kotów, wszystkie zaropiałe, wychudzone, krzyżują się ze sobą nawzajem, potem młode kociaki rodzą się przerażające, jeden np. cały czas chodzi z otwartym pyszczkiem. Większość wygląda na poważnie chore. Co gorsza koty te chodzą po całej wsi, wchodzą na posesje innych ludzi, gdzie są dzieci i inne zwierzęta, wiadomo, że na wsi koty spędzają większość czasu na dworze, ale od tych kotów zaraziły się już kociaki sąsiadów, które zawsze były zdrowe, szczepione i zadbane, w tym także i mój, czeka go leczenie bo biedaczek nie je, schudł i ma jakieś problemy żołądkowe. Przyszło mi na myśl, by to gdzieś zgłosić, bo sąsiad ignoruje sugestie na temat leczenia jego zwierzaków. Tylko gdzie najlepiej pójść z taką sprawą by podjęto interwencję, a nie wysłuchano i odesłano z kwitkiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...