Jump to content
Dogomania

Szczesliwa FRIDA z mieleckiego schroniska


Ulka18

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja jadę tylko w góry fogaraskie. Zdobywamy z tz trzeci szczyt europy:razz: :razz: :cool1: :cool1: Jeszcze nie wiemy czy jedziemy autem czy autobusem. Jak autobusem to z spotkania raczej nici. uuu.. ale widze, że mam od kogo zaczerpnąć praktycznych informacji...:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: sasasasa....

A co do agility to też sobie o tym myslałam. Bo Fridolinda jest naprawde STRASZNIE aktywnym psem. No i ta szybkość... A myślicie że nie jest na to za duża?(żeby nie powiedzieć, że za stara...) Ma ok. 2 lata...Ale w sumie się bardzo szybko uczy. Już umie siad i daj łape...:lol: :lol: Tylko na te wakacje to już raczej za późno. Chyba ze wrzesien. A znacie jakies porządne adresy?

I wiecie co, mysle, że oddali ją do schroniska ludzie którzy nie mogli jej poświęcić wystarczająco dużo czasu i zaczeła im niszczyć w mieszkaniu. Codziennie min. godzinny spacerek. Jak nie...to "czyta" gazetki i ksiązki bądź próbuje "przymierzyć" buty...ta...Do bloku to pies raczej napewno nie jest. Zreszta zobaczycie w Kamionce...Zdjęcia tego nie oddają... mi tez 28 lipca pasuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynna']
I wiecie co, mysle, że oddali ją do schroniska ludzie którzy nie mogli jej poświęcić wystarczająco dużo czasu i zaczeła im niszczyć w mieszkaniu. Codziennie min. godzinny spacerek. Jak nie...to "czyta" gazetki i ksiązki bądź próbuje "przymierzyć" buty...ta...Do bloku to pies raczej napewno nie jest. [/QUOTE]
Justynko, kazdy pies, ktory nie ma ruchu moze niszczyc w domu...moja poprzednia sunia collie potrafila nawet papier toaletowy rozerwac na wiorki, zjesc kostki masla zostawione na lodowce (dawniej byly twarde masla :evil_lol: ), nie mowiac o zabawkach i pluszakach Ulki :eviltong:
W kazda sobote jezdzilismy na caly dzien na wies, wtedy do wtorku byl spokoj. W srode juz dawaly o sobie znac nadmiary energii ;)

28. lipca mam nadzieje, ze dziewczynki sie wybiegaja. Casablanka z mieleckiego schroniska bardzo lubi inne psy i bieganie tez. Kostaryka jest spokojniejsza, wiec licze ze Frida z Casablanka sie wygonia na maxa. Kostaryka moze tez sie ruszy, albo nam bedzie towarzyszyc :p

Link to comment
Share on other sites

No to cudownie:)Moja Fridusia uwielbia inne psy. I wiecie co? wczoraj pojechałysmy do kamionki i tam jest takiw ypasiony plac zabaw. mostki, wiszące belki, tunele. No i tak zaczelam biegać, Fridula za mna i wszystko ładnie pokonała:) Nawet przebiegła po belce wiszącej w powietrzu na łańcuchach...:laola: Taka jest!
No a w Kamionce to jeszcze Łatek-szmatek pewnie będzie. MAm tylko nadzieje, że nie okaże się psim zboczeńcem. hehehe....

Link to comment
Share on other sites

widzę ,że termin spotkania żesmy zgrały :lol: teraz tylko jeszcze pogoda zeby sie udała i nasze psiaki sie polubiły
/ mam tylko takie pytanie bo ja nie jeżdzę samochodem czy mój TZ jakby co to nie bedzie przeszkadzał bo ktos mnie i Armańka musi przywieżć :eviltong: /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynna']No cóż za pytanie Ewatr....a mój tz bedzie przeszkadzał??[/quote]


[B][COLOR=darkorchid]To naprawde bardzo spokojny czlowiek:p i juz nic nie gada po 15 latach na moje pomysły :evil_lol: czyli nie powinno byc z nim problemów :eviltong: ;) [/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]:p i juz nic nie gada po 15 latach na moje pomysły :evil_lol: [/COLOR][/B][/quote]
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :-o :-o :-o :-o a ja myślałam, że nasze 4 lata brzmią imponująco...hhihihi laicy jestesmy w takim razie...

Link to comment
Share on other sites

Moi rodzice obchodza w tym roku 40 lecie slubu...wiec pomyslcie ile to lat razem i ile lat moze miec Ulka18 o mylacym nicku :eviltong:
A ja tam wytrzymalam z jednym chlopem niecale 10 lat i tyle :evilbat:

Ewatr, rob prawo jazdy, bo na babskie ploty nie mozesz jezdzic...Armanek jako chlop sie nie liczy i moze wszystkiego sluchac :biggrina:

Ja juz dzisiaj mowie mojej Ulce (prawdziwej), zeby sie nastawila, jak tylko stuknie 18 robi prawko, zeby matke czyli mnie z imprez i na imprezy zawozic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']

Ewatr, rob prawo jazdy, bo na babskie ploty nie mozesz jezdzic...Armanek jako chlop sie nie liczy i moze wszystkiego sluchac :biggrina:

[/quote]

Kochana to je sie przyznam bez bicia ja prawo jazdy mam od 1984 roku ale nikt mnie nie zmusi do używania go :shake: :shake: :shake: ;) .........no chyba , że zycie :evil_lol: ale jak nie musze to za piernika nie pojade oooooooooooo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynna']Ewatr- to mnie wtedy jeszcze nie było....[/quote]

[B][COLOR=darkorchid]No coż wiem bo widziałam Cie na zdjęciu :eviltong: na szczęscie Ty nie widziałas mnie :evil_lol: chyba .............[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

a własnie, że widziałam:evil_lol: :evil_lol: na blogu armaniego...:lol: sasasassa...zreszta co tam wiek :)

Ej babineczki, robimy max wypasionego grilla w kamionce? z boczkami, karkóweczkami, udkami, kiełbasami...:haha:o jejku...a na deserek zaserwuje moj popisowy deser. BANAN PIECZONY NA GRILLU Z CZEKOLADA W ŚRODKU:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: oj tak...będziecie się toczyć do domów...

a co do prawka...musze się wreszcie zapisać...brr...ciary aż mnie przeszły...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Justynna']a własnie, że widziałam:evil_lol: :evil_lol: na blogu armaniego...:lol: sasasassa...zreszta co tam wiek :)

Ej babineczki, robimy max wypasionego grilla w kamionce? z boczkami, karkóweczkami, udkami, kiełbasami...:haha:o jejku...a na deserek zaserwuje moj popisowy deser. BANAN PIECZONY NA GRILLU Z CZEKOLADA W ŚRODKU:diabloti: :diabloti: :diabloti: :diabloti: oj tak...będziecie się toczyć do domów...

a co do prawka...musze się wreszcie zapisać...brr...ciary aż mnie przeszły...[/quote]

[B][COLOR=darkorchid]Cwaniara wypatrzyła mnie jednak :eviltong: ;) [/COLOR][/B]
[B][COLOR=#9932cc][/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]O rany Justynko :loveu: jakie wspaniałe rzeczy opowiadasz - boczus , karkóweczka , banany pieczone z czekoladą - Ulka czy Ty slyszysz ???[/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid]My to do tej Kamionki to chyba na tydzien pojedziemy żeby to przejesc :evil_lol: ;) juz sie doczekac nie mogę :multi: [/COLOR][/B]
[B][COLOR=darkorchid][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Slysze, Ewa, slysze...:bigcool: to ja Aga ;)
moge zjesc cos z tych zakazanych rzeczy raz na jakis czas, ale Mloda Ulka jest wegetarianka i chlebek z grilla i na pewno tego banana zje.
Mnie czasami ciagnie jak widze dobrze przyrzadzone rzeczy na grillu :wink:

Kurcze Ewa...czy to aby na pewno ten grill jest dobry dla nas :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

e baby nie marudzić. Cza sie nażreć i tyle! a potem to się będziemy toczyć z psami...szybciej będzie...

Aga, sorki, że Cię tak zanudzam...ale nie wiesz co z Łatkiem? bo już qrcze piątek jest i w końcu z tych kilku tygodni zrobi się tydzień i wszystko szlak trafi. Szkoda mi tej bidulki. No ale wiem, że to od Ciebie nie zależy :( a szkoda! juz mnie to wkurza wszystko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...