Jump to content
Dogomania

Strachliwy piesek


Wasylek

Recommended Posts

HEJ :razz:
Od niedawna ja i moja siostra zostałyśmy wolontariuszkami w miejscowej fundacji pomagającej zwierzakom :eviltong:
Wyprowadzamy 2 psiaki suczkę ok. 6 miesięcy i ok. rocznego pieska , pies jest otwarty i kocha ludzi choc został znaleziony w kanałach jako podrostek i nie jest do końca zsocjalizowany ale pracujemy nad nim :razz:
Problem jest z suczką jest baaaaaaardzo wycofana i strachliwa boi sie podniesienia ręki (nawet wolnego ) pewnie była bita a na dodatek wyrzucona z samochodu !?:crazyeye: co za ludzie :mad:
I tu moje pytanie czy mój pies pomoże się jej jakoś bardziej otworzyć w sensie przekona że ludzie nie są tacy źli ,chodzi na spacerach z kumplem wyżej wymienionym ale jak już wspomniałam nie jest ok zsocjalizowany , może mój jako pies żyjący z ludźmi od małego pokaże jej że ludzie są fajni itp....

PS:
teraz w wakacje będę miała dla niej więcej czasu, zamierzam ją też wziąć na kilka godzin do siebie ( chciałabym ją wziąć na DT ale moja mama nie zgodzi się na drugiego psa .... chyba że zobaczy jej slooooooooooodkie oczy :loveu:

PS2:
Psy mogę wyprowadzac tylko w godz otwarcia przychodni bo tam są a jest to przychodnia otwarta tylko ok 3 godz dziennie :shake:


I jeszcze coś na koniec nie zawsze mogę do niej pójść i kurcze jest tam dziewczyna która wcale nie zna psiego behawioru i psuje mi je .... np. psa skraca przy innym nie dając się przywitać i uważa ze jest agresywny ... no kurde mol ... :mad: ( ale to tak żeby się komuś rozumiejącemu wyżalić ;) )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...