Jump to content
Dogomania

21-22.07.2007 Oberwart(Austria)


Biraroxy

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']jest plan sedziowania juz

[URL]http://oberwart.plan.biedermannsdorf.oekv.at/[/URL]


dolozyli mi drugiego sedziego na sznaucery :placz:[/quote]

A my mamy kuzwa to samo zasrane szczescie co rok temu- przed 1 rasą 50 psów, przed 2 rasą 49 psów i na dodatek 2 hale na przeciwległych koncach. No poprostu nic tylko sie pochlastać.:shake:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='tybetan']Czy w Austrii tez trzeba czekac do konca całego sedziowania zeby otrzymac ocene (tak jak w Niemczech) ??[/quote]

Zalezy od klubu - ja mam charciki i klub od chartów pisze opisy na laptopie i drukuja po zakonczeniu sedziowania, w gr V roznie, w zaleznosci o wystawy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tybetan']Czy w Austrii tez trzeba czekac do konca całego sedziowania zeby otrzymac ocene (tak jak w Niemczech) ??[/quote]


W zeszłym roku karty ocen dostaliśmy po zakończeniu sędziowania ,więc niezależnie od wyniku trzeba było czekać do końca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anka5']W zeszłym roku karty ocen dostaliśmy po zakończeniu sędziowania ,więc niezależnie od wyniku trzeba było czekać do końca.[/quote]
Anka5- dzieki za info- jak widac bywa roznie- raz daja oceny od razu a z doswiadczen innych wynika ze po zakonczeniu sedziowania.NO COZ WYJEDZIEMY DO POLSKI TROSZKE POZNIEJ.

Link to comment
Share on other sites

Aik jadąc od autostrady od wiednia trzeba dojechac do Mcdonalda który jest przy rondzie, i skrecic na rondzie w odnoge w prawo, te odok McD, pozniej jedziesz prosto , wjezdzasz do miasta i prosto, a pozniej sa juz znaki na Messe i na słupach tabliczki austellung, w kazdym razie w miasteczku z głównej drogi skreca sie w prawo w strone hal.

Link to comment
Share on other sites

Ja dostałam potwierdzenie na obie wystawy, ale nie jadę:shake: Ale być może Gordon pojedzie;)

A gdzie można znaleźć jakiś katalog wystawców i wystawianych psów, bo szukam i szukam i nic:shake: - nie znam ani niemieckiego, ani węgierskiego:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Doginka']A gdzie można znaleźć jakiś katalog wystawców i wystawianych psów, bo szukam i szukam i nic:shake: - nie znam ani niemieckiego, ani węgierskiego:oops:[/quote]

Austriacy podają tylko stawki w danych rasach
[URL]http://statistik.biedermannsdorf.oekv.at/(5eu2dtrsxtik4brfq4ekit55)/OekvStatistik.aspx[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']Aik jadąc od autostrady od wiednia trzeba dojechac do Mcdonalda który jest przy rondzie, i skrecic na rondzie w odnoge w prawo, te odok McD, pozniej jedziesz prosto , wjezdzasz do miasta i prosto, a pozniej sa juz znaki na Messe i na słupach tabliczki austellung, w kazdym razie w miasteczku z głównej drogi skreca sie w prawo w strone hal.[/quote]

dzięki bardzo:loveu: teraz to bedzie mi łatwiej:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lothia']AiK kobito widzę że szalejesz po tych wystawach[/quote]

jeszcze nie :evil_lol: muszę sobie sprawić psa który będzie lubił wystawy tak jak ja bo Dusia często nie chce współpracować:mad: to wtedy poszalejemy po europie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...