Jump to content
Dogomania

Witajcie :)


Pudelka

Recommended Posts

  • Replies 64
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zdjęcia Pudelki:

[IMG]http://imgcash1.imageshack.us/img518/1483/obraz142he9.jpg[/IMG]

[IMG]http://imgcash1.imageshack.us/img518/1536/obraz147zg7.jpg[/IMG]

[IMG]http://imgcash2.imageshack.us/img518/1161/obraz157kr0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuje Tobie IrKa za wstawienie fotek na dogomanie :)
Zdjęcia bardzo niewyrazne ale to wina aparatu ...
stójka tez nie za fajna ale to był Carmen pierwszy raz :)
Mam nadzieje , ze Carmen się spodobała w nowej fryzuce... mi bardzo sie podoba :) Jak wspaminałam Caremn ma 22 cm i ma 4 misiące myslicie ze to wskazuje iz bedzie Toyką ? no zobaczymy...:)
Pozdrawiam serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Wow! Udało mi się (to dzięki bardzo szczegółowej instrukcji od pati -dzięki!):lol:
I jak Wam się podoba moja bestia?[/quote]

jest piekny jest na co popatrzec :D tzreba czasem cudo wystawic i zebrac trooche pucharkow

nie ma sprawy zawsze sluza pomoca i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pati']jest piekny jest na co popatrzec :D tzreba czasem cudo wystawic i zebrac trooche pucharkow[/quote]
Na pewno wybierzemy się na wystawę warszawską w lipcu bo to pod samym nosem:) No ale tam nie ma klasy "baby" tylko "puppy" (a to chyba coś innego?) więc przyjdziemy jako obserwatorzy. Zresztą jak na zabawę dla takiego dyletanta jak ja to chyba za poważna impreza:cool3: Poza tym ja jeszcze nie jestem członkiem ZKwP i Arch nie ma wyrobionego rodowodu więc pewnie i tak nie mogłabym go wystawić. Ale przyjdziemy popatrzeć na piękne pudliszony (i nie tylko) -mam nadzieję, że trochę ich bedzie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Na pewno wybierzemy się na wystawę warszawską w lipcu bo to pod samym nosem:) No ale tam nie ma klasy "baby" tylko "puppy" Poza tym ja jeszcze nie jestem członkiem ZKwP i Arch nie ma wyrobionego rodowodu więc pewnie i tak nie mogłabym go wystawić. Ale przyjdziemy popatrzeć na piękne pudliszony ![/quote]


Możesz zglosić psa na wystawę bez rodowodu, ale składki musisz mieć opłacone :cool3: .Czyli trzeba być członkiem ZK , bo nie przyjmą Ci psa na wystawę.:roll:

Link to comment
Share on other sites

W klasie szczeniąt i młodzieży wystarczy miec rodowód "w przygotowaniu", w klasach dorosłych jest wymagany nr PKR (polskiej księgi rodowodwej), natomiast jest wymagane członkowstwo właściciela w ZK i zarejestrowanie pieska w ZK.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PATIszon']Tez bede w Wawie wtedy to przyjde na Was popatrzec.
I podejrzec jak wogole sie wystawia pudle:cool3:[/quote]
Ja też przyjdę popodglądać tylko, bo ja to zielona zupełnie jestem. A tak przy okazji to można zabrać swojego zwierza na wystawę jak się jest tylko obserwatorem?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czesc wszystkim :)
za jakis tydzien postaram sie zrobic aktualne fotki Carmen :)
Carmen w obecnej chwili ma 26 cm i ma 5 miesięcy urosło sie troche mojej milusnskiej nie ?
Carmencia ma nadal soczsty bardzo apricot ale mysle ze z dnia na dzien kolor jest jasniejszy :) Ciesze sie ze juz włosek ma bardziej gęstszy ale nadal ma ten ''dziecęcy'' włos :)
Pozdrawiam bardzo serdecznie :)

Link to comment
Share on other sites

To czekamy na zdjęcia! Mój Arch (po domowemu Tuptuś:evil_lol:) też ma teraz, w wieku 5,5 miesiąca, 26 cm czyli zbliża się do magicznej granicy!
Pudelka, a jak w końcu nazwałaś swoją psinę? Zostałaś przy imieniu z rodowodu?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...