Jump to content
Dogomania

Dobry Handler ?? Czym powinien odznaczac sie specjalista w tej dziedzinie ??


Dog Handler

Recommended Posts

  • Replies 106
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

generalnie chodzi o to, że masz bardzo wysokie mniemanie o swoich umiejętnościach handlerskich. To jest bardzo nieskromne. Kiedy czytam, że ogłaszasz się do wystawiania psa KAŻDEJ rasy, to aż się we mnie gotuje. Śledzę forum regularnie i widzę, że odpowiadasz na każde ogłoszenie o handlingu. To wygląda jakbyś się trochę narzucała. Jeśli nie spokorniejesz trochę, to ludzię przestaną cię traktować poważnie. To super, że chcesz się uczyć, ale powiedz ludziom, którzy powierzają ci swoje psy, że będziesz się na nich dokształcać. Nie wmawiaj, że jesteś profesjonalistką. Masz dopiero 13 lat! Przed tobą mnóstwo czasu, poczekaj trochę, pojeździj na wystawy i ćwicz. I przestań się tak namolnie reklamować, bo ludzie zaczną cię ignorować.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Century Gothic]Ala,Impresja nie ma sensu ta dyskusja,bo Asia nawet nie próbuję i przede wszystkim nie chce,czegokolwiek zrozumieć.Nie potrzebnie się tylko irytujecie[chociaż przyznam,że jest czym],a Asiu nie wiem co chcesz tym swoim zachowaniem osiągnąć,ale zapewniam Cię ,że raczej nic dobrego z tego nie będziesz miała.Uważam,że wystarczająco sobie popsułaś reputacje,choćby na dogo ,bo już z tyloma osobami się starłaś,że powinno Ci wystarczyć.A Twoje posty świadczą tylko o tym jak sama jesteś 'zamotana' w tym co myślisz.

Najlepszym rozwiązaniem chyba będzie zamknięcie tego wątku.

Pozdrawiam;)
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martynaaaa'][FONT=Century Gothic]Ala,Impresja nie ma sensu ta dyskusja,bo Asia nawet nie próbuję i przede wszystkim nie chce,czegokolwiek zrozumieć.Nie potrzebnie się tylko irytujecie[chociaż przyznam,że jest czym],a Asiu nie wiem co chcesz tym swoim zachowaniem osiągnąć,ale zapewniam Cię ,że raczej nic dobrego z tego nie będziesz miała.Uważam,że wystarczająco sobie popsułaś reputacje,choćby na dogo ,bo już z tyloma osobami się starłaś,że powinno Ci wystarczyć.A Twoje posty świadczą tylko o tym jak sama jesteś 'zamotana' w tym co myślisz.[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Najlepszym rozwiązaniem chyba będzie zamknięcie tego wątku.[/FONT]

[FONT=Century Gothic]Pozdrawiam;)[/FONT]
[/quote]


Jeśli już to nie ja się ścierałam tylko na mnie naskoczyli w innnym temacie to po pierwsze, a po drugie jestem uparta, mam swój rozum i nie pozwolę sobie innym wejść na głowe.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']Hej ;)
Kazdy z Was niech robi swoje, kazdy niech idzie swoją drogą, z czasem okaze sie, czy obralismy prawidlowa droge ;)[/quote]


:) Zawsze wiesz co powiedzieć:)
Ja po prostu nie lubie jak ktoś się wcina w moje sprawy chociaż mnie nie zna..........Niech się wszyscy interesują sobą, a nie kimś....Komentują kogoś, a nie patrzą na siebie.....
Pozdrawiam Asia.

Link to comment
Share on other sites

przede wszystkim chcialam zaczac od tego, ze wydaje mi sie, ze w Polsce nie ma kogos takiego jak Professional Handler... u nas nie ma nawet zadnego zrzeszenia, tak jak jest np w USA... tam, zeby byc Professional Handlerem trzeba byc zrzeszonym, placic skladki [grube pieniadze], odnosic sukcesy, byc rozpoznawalnym... wiec ok, Hndlerzy sa, ale nie Proffesional...a np. teraz na krajowke warszawska przyjezdza pan Peter Green... jest to znany na calym swiecie czlowiek, ktory zaczynal jako wystawca, jest rowniez sedzia... wygral 4x BIS na Westminsterze, jest jedna z 2ch osob na swiecie, ktore wygraly BISa na Westminsterze i na Cruftsie, 8 razy wystawiany przez niego pies byl nr 1 psem roku w Stanach... wygral niezliczona ilosc BISow na wielu wystawach, nie mowiac o grupach i tym podobnych... i dla mnie to jest idealny handler...

a wracajac do "dobrego handlera", to dla mnie jest to taki, ktory ma talent, pasje, ktory potrafi zlapac kontakt z psami, ktory poswieca temu cale swoje zycie, ma oko do psow, zna wzorzec wystawianej przez siebie rasy, widzial najlepsze egzamplarze psow z danej rasy na swiecie i dzieki temu obiektywnie moze spojrzec na pokazywanego przez siebie psa, zeby wiedziec, jakie ma wady i jak je ukryc... tak jak mowila flashka [:loveu:]: potrafi dokonywac selekcji wystawianych przez siebie psow, tak, aby byl kojarzony tylko z psami ladnymi... potrafi nie tylko sam handling, ale i grooming... i kocha to, co robi...

i znowu sie zgodze z flashka: u nas jest mnostwo "Handlerow" i "Professional Handlerow", a ludzi, ktorzy rzeczywiscie sie znaja na rzeczy mozna praktycznie policzyc na palcach 1 reki :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...