Jump to content
Dogomania

Młody Harnaś pilnie szuka domu.


Jaasmin

Recommended Posts

Słuchajcie, nie chcę jeszcze tak głośno się cieszyć... ale dziś Pan przyjechał po Harnasia, dzwonił najpierw w sobotę chyba, ale to był tylko telefon i czekaliśmy na realny przyjazd, dziś się zjawił. Pan wziął go do mieszkania w bloku i mam nadzieję, że wszystko dobrze się ułoży i Harnaś będzie szczęśliwy.
Z otwarciem szampana czekamy jeszcze do wizyty po adopcyjnej na którą Pan się zgodził.
Trzymajcie jeszcze kciuki jakiś czas :) plissss

Link to comment
Share on other sites

Dzięki dziewczyny za pomoc, że byłyście :) i jesteście. Wizyta dopiero będzie, ale na drugi dzień zadzwoniliśmy do Pana. Powiedział, że wszystko ok, pies się zapoznał już z innymi domownikami, znalazł sobie miejsce do leżenia i na spacerku chodzi bliziutko przy nodze. Ogólnie fajnie to wygląda :) Tak jak wcześniej pisałam szampan po wizycie, ale faktycznie już teraz bardzo się cieszę.

Myślę, że ogólnie to było tempo ekspresowe w poszukiwaniach. Ale ja od początku wierzyłam, do tego stopnia, że mogę powiedzieć, że wiedziałam, że się uda :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Witajcie :)

W końcu mam czas aby napisać. Wieści są bardzo dobre, w tym tygodniu odbyła się wizyta u Harnasa, bo tak się teraz nazywa.
Wyglądał na zadowolonego i zadbanego, pięknie wyczesany i błyszczący. Pan powiedział, że jest bardzo grzeczny, chodzi ładnie przy nodze, nawet zdarza się, że bez smyczy. Ogólnie jest bardzo grzeczny. Wizyta była krótka i znienacka :) ale tak najlepiej.
Jeszcze jest planowana druga wizyta w najbliższym czasie, no i myślę, że wtedy już będziemy mogli otworzyć szampana :)

Dziękuję za obecność wszystkim i pomoc :)

ps. Beatkaa nie mogę wysłać Ci pw, nie wiem dlaczego...

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...