Jump to content
Dogomania

BORDER COLLIE w rzeszowskim schronisku - Cygan i Reszta JUŻ W NOWYCH DOMACH!


g_o_n_i_a

Recommended Posts

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jest nowa pięknosc w schronisku na na imie [B]PAKO[/B] :loveu:
to wiesci ze strony schroniska :


cudowny [B]dwuletni cocer spaniel[/B] , o niesamowitej ,aksamitnej i czarnej jak smoła sierści , bardzo towarzyski i związany z człowiekem , na spacerach nie odstepuje go na krok , uwielbia piesczoty , miziadła i harce na trawie, z ogromnym żalem wraca po spacerze do boksu ... patrzac tymi swoimi niesamowitymi oczami w Człowieka, "mówiac" ze on chce byc blisko niego .. przez cały czas.....

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/82142b888864f4b9.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/3/82142b888864f4b9.jpg[/IMG][/URL]

[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/d1a37cd2ec2eca8b.html"][IMG]http://images33.fotosik.pl/3/d1a37cd2ec2eca8bmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Mam dobre nowiny co do statystyk ;)

[B][COLOR=darkorchid]Cygan jedzie do domu w niedziele[/COLOR][/B] - przyjeżdza po niego Pan z Warszawy !!!
Ewusek może to Twoje dzieło ????;)

zaciskamy kciuki za udana adopcje :lol::thumbs:[/quote]
Super a juz miałam proponować,że go na borderkowe forum wstawię,świetne wieści :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001'][SIZE=4][COLOR=darkred][B]Dziś niedziela....[/B][/COLOR][/SIZE]
[B][SIZE=4][COLOR=#8b0000]Czy okaże się świętem dla Cygana????[/COLOR][/SIZE][/B][/quote]

Tez czekam niecierpliwie :lol:
Wczoraj chłopak był w SPA ;) czyli wszystkie zabiegi pielegnacyjne zostały wykonane i oczekuje na swojego Pana piekny i pachnący :lol:

teraz tylko od pana zalezy czy sie wszystko uda :thumbs:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Hej, czy coś juz wiadomno. Mnie już skręca ze zdenerwowanie :razz:.
[COLOR=silver]Przyznam się bez bicia, że Cygan nadal ma allegro :oops:.[/COLOR][/quote]

Widze , że Twoja wiara w słownośc ludzi jest równa mojej :evil_lol:;)

z tego co udało mi sie dowiedzieć to pan juz wczoraj przyjechał z W-wy i było 1 spotkanie z Cygankiem - obaj sobie przypadli do gustu :multi:

a czy dzis pojechał to mie moge sie cos skontaktowac ze schronem bo niedziela wyborcza jest ;) ale jak tylko cos bede wiedziała to dam znac

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Widze , że Twoja wiara w słownośc ludzi jest równa mojej :evil_lol:;)

z tego co udało mi sie dowiedzieć to pan juz wczoraj przyjechał z W-wy i było 1 spotkanie z Cygankiem - obaj sobie przypadli do gustu :multi:

a czy dzis pojechał to mie moge sie cos skontaktowac ze schronem bo niedziela wyborcza jest ;) ale jak tylko cos bede wiedziała to dam znac[/quote]

No, co do słowności ludzkiej...:mad: (tu na dogo co i rusz mamy przykłady "słowności")
A ja jestem po prostu przezorna. Zdejmę jak Cygan pojedzie do domu :evil_lol:.

Czekam więc nadal nie wieści ;).

Link to comment
Share on other sites

Reno Twoje przeczucie Cie nie myliło :shake:

ludzie przyjechali juz wczoraj i byli tez go ogladac dzisiaj ale podobno Pani jest taka pedantka ze swierdziła ze on jednak bedzie brudził w domu / mieszkaniu / i Cygana zostawili w schronisku a sami odjechali bez niego :placz:...czy ktos cos z tego rozumie ?

pluszowego by sobie moze kupili ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']Reno Twoje przeczucie Cie nie myliło :shake:

ludzie przyjechali juz wczoraj i byli tez go ogladac dzisiaj ale podobno Pani jest taka pedantka ze swierdziła ze on jednak bedzie brudził w domu / mieszkaniu / i Cygana zostawili w schronisku a sami odjechali bez niego :placz:...czy ktos cos z tego rozumie ?[/quote]

:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:

Decydując się na jakiegokolwiek, psa trzeba liczyć się, że będzie brudził.
Takie teksty mnie powalają.

Znaczy się, że dom niegodny [B][U]ŻADNEGO[/U][/B] psa. Ja bym ich wpisała na czarną listę beznadziejnych domów.
Niech sobie kupią pluszowego misia to będą mieć czysto.

Nie, no nerwy mi puszczają...:bad-word:.

Tak mi coś siedziało w duszy, że nic z tego nie bedzie :shake:.

Cygan ma 5 obserwatorów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:


Znaczy się, że dom niegodny [B][U]ŻADNEGO[/U][/B] psa.
Niech sobie kupią pluszowego misia to będą mieć czysto.


[B]Cygan ma 5 obserwatorów[/B].[/quote]

Jak najbardziej sie z Toba zgadzam każdy pies w takim domu miałby przechlapane więc moze to i dobrze ,że Cyganek jeszcze szuka tego własnego domu - to taki sliczny psiak ze na 100 % znajdzie !!!

Przykro to jest jak sie juz wszystko przygotuje ........odbedzie wiele rozmów z ludzmi , czekaja pracownicy w schronisku , czekamy my .
pies wykapany wypachniony i gotowy do drogi , z cudnym i pogodnym charakterem no wklasciwie nie ma sie czego przyczepic ..ale nie jednak okruchy na dywanie lub siersc na podłodze potrafia przeważyc szale na niekorzysc psa :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatr']..ale nie jednak okruchy na dywanie lub siersc na podłodze potrafia przeważyc szale na niekorzysc psa :placz:[/quote]

Tylko, że o tym trzeba pomysleć zanim w ogóle pomysli się o posiadaniu psa a nie zawracać gitarę i angażować niepotrzebnie innych. Te refleksje przyszły im o wiele za późno. Ja nie jestem w stanie zrozumieć logiki pojmowania takich ludzi...

Brak poszanowania chociażby dla pracowników schroniska.
To pewnie jacyś nuworysze lubiacy wzbudzać nic niewnoszący zamęt wokół własnej osoby
Po prostu dziecinada.
Szkoda słów.

[SIZE=5][B]Szukamy dalej!!!!!!!!!!!!![/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...