Jump to content
Dogomania

Znaleziono młodą suczkę w typie sznaucera (gm. Murowana Goślina)


miska11

Recommended Posts

30 kwietnia w okolicach Łoskonia Starego (gmina Murowana Goślina) znaleźliśmy małą, młodziutką, 3-4 miesięczną suczkę, nieco w typie sznaucera. Ma czarną, szorstką sierść, z podpaleniami. Suczka miała na sobie błękitną obróżkę.
Piesek był bardzo wychudzony, początkowo przestraszony, ale okazał się całkiem żywy i wesoły. Został wykąpany, nakarmiony, odkleszczony.

Od 30 kwietnia jest u nas, ale dłużej niż do 8 maja zostać niestety nie może. Okolica jest obklejona ulotkami - zero odzewu. Jeżeli do najbliższej środy nikt się w jej sprawie nie odezwie, to z bólem serca, ale niestety będziemy zmuszeni przekazać ją do schroniska.

Pomóżcie!!!

[IMG]http://www.flatcoat.pl/inne/fruzia.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Została znaleziona pod Murowaną Gośliną, która korzysta ze schroniska w Obornikach Wlkp. Jeżeli macie namiary na lepsze miejsce w okolicy gdzie można sunię przekazać, chętnie je poznam...

Zdjęć więcej nie mam, trudno temu ruchliwemu maluchowi jakieś sensowne zrobić. Postaram się, może mi się jeszcze uda.

Link to comment
Share on other sites

Wrzucam jeszcze trzy fotki suczki. Pomóżcie proszę, możemy się nią zaopiekować maksymalnie do piątku!

[IMG]http://www.flatcoat.pl/inne/fr1.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.flatcoat.pl/inne/fr2.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.flatcoat.pl/inne/fr3.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wcale nie marzę o tym żeby ją oddać do schroniska, ale jakąś decyzję musimy podjąć. U nas nie może zostać niestety, pozostaje więc pytanie - oddanie gdzie da jej chociażby cień szansy na przeżycie i ewentualny dom... :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ogłaszaliście ją gdzieś? Poza dogomanią - ogłoszenia w celu znalezienie nowego domu - ona jest piękna więc myślę, ze kilka ogłoszeń i w ten weekend mała pojedzie do domu - tylko czy były robione?
jakin namiar kontaktowy by się przydał - numer telefonu - wrzucę na www i fb sznaucerowe

Link to comment
Share on other sites

Malawaszka,to ja pisałam do ciebie, face. Sunia nie ma ogłoszeń, ja tylko powrzucałam gdzieś na facebook typu "psy w potrzebie" itp. z prośbą o udostępnienie . Też myślę,że w mig sunia znajdzie domek ,bo sliczna jest. Ja bym ja wzięła na kilka dni na dt ,ale wyjątkowo nie mogę ,bo moja mama po operacji serca będzie u mnie za chwilę i potrzebuje miec spokój. Dlatego piszę i szukam pomocy.

Link to comment
Share on other sites

Guest westor

też uważam że przy jej wyglądzie i urodzie to schronisko byłoby grzechem :mad: zmarnieje, zesmutnieje itd :( aż się nie chce wierzyć że nikt jej nie szukał albo nie daj Boże, co gorsza, wyrzuł takie piękne maleństwo. Może skrobnij parę zdań jako ona jest w obyciu. Ostatecznie jest u Ciebie już 8 dni. Wygląda na taką co miała dom? Jak się zachowuje na spacerach, w domu. Pozdrawiam i trzymam kciuki

Link to comment
Share on other sites

opisz dobrze psa tzn.
Imie
rasa:
wiek:
Wysokosc do grzbietu w cm,nastepnie
opisz psa tzn,czy umie chodzic na smyczy ,czy zgadza sie z innymi psami suczkami ,kotami,czy akceptuje dzieci,czy moze sama pare godzin sama zostac w domu np.dp 6 godzin,czy slucha jak wolasz ja po imieniu,czy ma jakies leki ,czy jest szczepiona?
No i do jakiej rodziny sie nadaje ,do np.sportowej

Link to comment
Share on other sites

Guest westor

[quote name='xxxx52']opisz dobrze psa tzn.
No i do jakiej rodziny sie nadaje ,do np.sportowej[/QUOTE]

że śliczna nie pisz, każden jeden widzi :) a co tego czy do sportowej to ona chyba za mała na taką deklarację:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Imie? Rasa? Wiek? Heh. ;-)Suczka jest młoda, ma jeszcze częściowo mleczaki. Aktualnie w kłębie ma około 30 cm.Bardzo żywa, wesoła i ruchliwa. Potrzebująca uwagi ludzi, zaczyna płakać, gdy jest sama. Czasami jeszcze zdarza jej się przestraszyć byle czego, z socjalizacją z pewnością jest bardzo do tyłu.Potrzeby załatwia raczej na dworze, chociaż zdarzyło jej się kilka wpadek. Ale wie o co chodzi.Ma tendencje do ściągania różnych rzeczy ze stołów, blatu, ale niespecjalnie coś zniszczyła.Na smyczy chodzi bez większych problemów.Psów się chyba obawia, ale to jest do zweryfikowania - trudno żeby 4 kg szczeniak nie bał się mojego 10 razy większego i cięższego psa. Na wyposażeniu innych psów do porównania nie posiadam. Koty są jej obojętne, w porywach do lekkiego zainteresowania.Jest przyjacielska. Jedyny mały przejaw agresji wykazała przy przestawianiu jej miski podczas jedzenia.Ogłoszenia są porozklejane po okolicy w promieniu 12 km.Ogłoszenie tutaj i na forum fcr. Oraz na FB na grupie "Znalezione-zaginione - Poznań".Na innych forach kont nie posiadam, nie mam doświadczenia w tego rodzaju akcjach i średnio łapię powody tych negatywnych komentarzy. Prosiłam o pomoc, ale jeżeli ktoś nie ma ochoty i czasu, to dziękuję za uwagę. Głupawe i złośliwe komentarze wydają mi sie w takim wątku nie na miejscu.Jeżeli jednak ktoś może jeszcze pomóc w rozpowszechnieniu ogłoszenia o poszukiwaniu domu przez tego pieska, to dziękuję.Prywatny kontakt w razie czego mogę podać na PW.

Link to comment
Share on other sites

Guest westor

Jeśli moje wpisy uznałaś za głupawe i złośliwe to bardzo Cię przepraszam. Nie było to moją intencją. Niestety nie mogę wiele pomóc oprócz tego że pokazuję znajomym ten wątek. Może ktoś się zakocha. Ja niestety nie mogę pomóc.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='itaka']Mam dla niej DT a może DS jak się dogada z rezydentką i kotami. Proszę o kontakt. Sunia może do DT trafić już jutro ale chciałabym porozmawiać przez telefon z osobą u której przebywa.[/QUOTE]
super ,bedzie piesek uratowany

Link to comment
Share on other sites

Sunia już u mojej mamy. Ma na sobie kleszcze, w poniedziałek odrobaczenie i usuwanie towarzystwa zewnętrznego. Póki co moje koty ją atakują i muszą być odizolowane.
Żeby było śmieszniej ona atakuje moją 30 kg sunie mimo, że sama jest wielkości kota.
Zobaczymy jak się ułoży, jak się towarzystwo dogada zostanie na DS a jak nie to będziemy jej na spokojnie szukać jakiegoś fajnego domku.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...