Jump to content
Dogomania

Zakopane 5.08.2007


czikot

Recommended Posts

  • Replies 317
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Frytela']mam nadzieje ze bedzie cudowna, wole slonce niz deszcz, moje psy smierdza i wyglądaja jak straszydla jak sie zmoczą :D[/QUOTE]
Byłam na Twojej stronie - rzeczywiście Twoje psiaki, deszcz powinny mieć oszczędzony - czego życzę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaW'][B]Agama, Han, Śnieżynko[/B] /mam nadzieję że nikogo nie pominęłam :oops: / powodzenia i BIS-ów grzywaczkowych życzę :multi: :multi: :multi:[/quote]

Niestety Aniu pominęłaś - a gdzie SEN - Germanika. który dzisiaj dostał
kolejne Zw. Mł. i tym samym ukończył Młodzieżowego Champ. Pl. i to w wieku 10-ciu miesięcy. :thumbs: :cool2:

Link to comment
Share on other sites

Alutka jeszcze raz serdecznie Gratuluje :) do zobaczenia w klasie pośredniej bądz otwartej :) a my dalej walczymy o 3 Zw. Mł. do Championatu :)

Gratulacje dla wszystkich wystawiających tych zadowolonych i tych mniej zadowolonych :)

P.S. ja sie bardzo ciesze z kolejnego bardzo ladnego opisu mojego psiaka :)

Link to comment
Share on other sites

Dogi mam ze dwa, bo akurat obok mnei leżały, jak fociłam Bernardyny - dwa błękitne z Modrego Efektu (tak sobie wymyśliłam, bo tylko jedna Pani miała dwa błękitne dogi według katalogu),

Husky też mam ze dwa, akurat był ścisk przy nich i szukałam jakiś brązowych Husky, bo mojemu tacie bardzo się podobają, no i nie znalazłam, więc poszłam ;-)

Jutro postaram się tutaj wszystko wrzucić

Link to comment
Share on other sites

Mam takie rasy:
Dog Niemiecki
Buldog Angielski
Briard (czarny i płowy)
Doberman
Bernardyn Długowłosy
Bernardyn Krótkowłosy
Foksterier (?)
Bokser (pręgowany i zółty)
Śliniak (nie wiem jak się pisze jego rasę:evil_lol:)
Cziłała długowłosa
York
westie
mastif tybetanski (chyba)
whipety
Akita
Husky
borzoj
chow chow
reklama duluxa czyli taki bialo czarno kudlaty pies (nigdy nie wiem czy to PON czy nie PON :lol:)
Buldog Francuski
Collie
Beagle
Flat
Owczarek Niemiecki
Mam jeszcze kilka ras oprócz tych ale albo nie znam ich nazwy (nie chcę przekręcić), albo zdjecie jest pojedyczne, np. sznaucer sredni w ruchu.
Jutro to zrzuce i wam tutaj wkleje:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='panienkabubu']Dogi mam ze dwa, bo akurat obok mnei leżały, jak fociłam Bernardyny - dwa błękitne z Modrego Efektu (tak sobie wymyśliłam, bo tylko jedna Pani miała dwa błękitne dogi według katalogu),

Husky też mam ze dwa, akurat był ścisk przy nich i szukałam jakiś brązowych Husky, bo mojemu tacie bardzo się podobają, no i nie znalazłam, więc poszłam ;-)

Jutro postaram się tutaj wszystko wrzucić[/quote]


Oooo to w takim bedzie Di Maggio i Gianicolo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

A myśmy poznały [B]Nugatową :multi:
[/B]A nasze piesy przywiozły;
Bassco - CWC i NDPwR:cool3:
Arabellka - CWC,NDSwR,BOB,BOG II :multi:

Pogoda była super,tylko pan konferansjer w pewnym momencie ,że tak powiem, przestał nadawać się do użytku...:evil_lol:dawno takich głupot nie słyszałam - kto był,ten wiem o czym mówię :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cześć. My już dotarliśmy do domu.

Agama, Han, Śnieżynka i tatuś Śnieżynki - dziękuję za przemiłe towarzystwo i strasznie się cieszę, że mogłam Was poznać. Mam nadzieję, że Wasze psiaki zgarnęły wszystko:loveu: . Przyznam, że zakochałam się w nich bez pamięci - są przecudne !!!! I teraz spać nie będę mogła:placz:

Nasza podróż nie obyła się jednak bez tragicznego wypadku na krakowskim peronie............. Krakowskie perony są strasznie oddalone od schodów pociągu i mój pies podczas wsiadania wpadł między schody pociągu a peron:placz: . Wprawdzie go nie puściłam a dobrzy ludzie pomogli mi go wydostać i włożyć do pociągu - dzięki czemu jedynie był zawieszony i nie wpadł całkiem pod pociąg - ale strasznie się potłukł. Do domu nie doszedł, prawie się przewrócił w połowie drogi, musieliśmy wracać taxi. Ledwo stoi na łapach, a żebra też są potłuczone. Smaruję go czym się da, ale jutrzejszy ranek pokaże jak to się skończy. Na razie tylko łokieć jest opuchnięty i mam nadzieję, że nie zbierze się w nim płyn...

Jednak kończąc pozytywnym akcentem - strasznie żałuję, że zakopiańska wystawa była moją pierwszą:shake: . Organizacja wspaniała, organizatorzy przesympatyczni, a muzyka i przyśpiewki, ehhh.........:loveu: Tylko piffka było mi brak, a tak chciałam uczcić sobie nasze dzisiejsze zwycięzstwo:mad:

No i gratulki dla wszystkich wygranych!!!!

Ale ja tam jeszcze wrócę.....:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Śnieżynka']Alutka jeszcze raz serdecznie Gratuluje :) do zobaczenia w klasie pośredniej bądz otwartej :) a my dalej walczymy o 3 Zw. Mł. do Championatu :)

Gratulacje dla wszystkich wystawiających tych zadowolonych i tych mniej zadowolonych :)

P.S. ja sie bardzo ciesze z kolejnego bardzo ladnego opisu mojego psiaka :)[/quote]

Snieżynko !dziękuję . Masz bardzo ładnego pieska zrobisz bez problemów.
Tydzień póżniej czy tydzień wcześniej, coż to za różnica ? Powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alutka']Snieżynko !dziękuję . Masz bardzo ładnego pieska zrobisz bez problemów.
Tydzień póżniej czy tydzień wcześniej, coż to za różnica ? Powodzenia.[/quote]

Ja tam z jednej strony się cieszę że to się tak przesuwa, bo ja się naucze go lepiej naprzyszłość pokazywać, a psiak z wystawy na wstawe coraz bardziej to lubi. Jak na początku skakał po mnie i bał sie psiaków tak teraz chętnie się do nich garnie i już nawet w ringu piłka go interesuje :) o czym wcześniej mogłam zapomnieć. A przynajmniej rodzicom moge powiedzieć jade na następna bo zamierzonego planu nie zrobiliśmy, a psiak tego wart :)

Pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Chyba nie ja jedna byłam światkiem dość sporej awantury pod ringiem P. Opary(sędziny jeszcze nie było) . Babka szła sobie z jamnikiem na kolcach i kijem w drugiej ręce ( takiego bata to ja i na "najukochańsze" koniczki na których jeździłam nie miałam).
Wywiązała się wielka awantura, babka krzyczała się z organizatorką przez 20m. i co? Widziałam wyraźnie że została i tak oceniona!
Teraz czy oddział nie jest w stanie czy nie chcę podjąć kroków w celu dyskwalifikacji w.w. ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...