Jump to content
Dogomania

Moje złote szczęście - cocker spanielka Ginger + przyjaciele


Asia & Ginger

Recommended Posts

  • Replies 6.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Estera']:evil_lol:

No właśnie, gdzie blondyna zaginęła? :shock:[/quote]

Tips jej odpadł musi se dokleić:evil_lol: i na wymianę silikonu w piersiach byla dziś umówiona, bo jej obwisły musi sobie podnieść:evil_lol::evil_lol:
Asiu wiesz, że Cie kocham:loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']o czym Wy mowicie?! :o co mozna robic w kinie, w pubie, na rondzie, przystanku i w parku ?! :O
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Asia jak wróci, to pomyśli,że jej tu bur..bałagan robicie!! :evil_lol:[/quote]

niestety jesteś za młoda, żeby wiedzieć takie rzeczy..:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']niestety jesteś za młoda, żeby wiedzieć takie rzeczy..:diabloti:[/quote]
oj zdziwiłabyś się... nawet sobie nie wyobrażasz, o czym teraz 14 latki rozmawiają w szkole..:diabloti: jakie sobie propozycje dają:diabloti: np. dziś na chemii kolega zaproponował koleżance wspólne kiszenie ogóra:eviltong: żal.pl..ale oni sie tym podniecaja:evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']oj zdziwiłabyś się... nawet sobie nie wyobrażasz, o czym teraz 14 latki rozmawiają w szkole..:diabloti: jakie sobie propozycje dają:diabloti: np. dziś na chemii kolega zaproponował koleżance wspólne kiszenie ogóra:eviltong: żal.pl..ale oni sie tym podniecaja:evil_lol::evil_lol:[/quote]

hahahahahaha:roflt::roflt::roflt: chyba korniszonka:roflt::roflt::roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rose']Tips jej odpadł musi se dokleić:evil_lol: i na wymianę silikonu w piersiach byla dziś umówiona, bo jej obwisły musi sobie podnieść:evil_lol::evil_lol:
Asiu wiesz, że Cie kocham:loveu::loveu:[/quote]Kurde, ale ja jestem głupia! Na smierć zapomniałam! Przecież też miałam iść :angryy: :evil_lol:

[quote name='basia bonnie']o czym Wy mowicie?! :o co mozna robic w kinie, w pubie, na rondzie, przystanku i w parku ?! :O
:evil_lol::evil_lol::evil_lol:

Asia jak wróci, to pomyśli,że jej tu bur..bałagan robicie!! :evil_lol:[/quote]Nie interesuj się, nie masz 15-stu lat nie możesz jeszcze legalnie :evil_lol:

[quote name='rose']niestety jesteś za młoda, żeby wiedzieć takie rzeczy..:diabloti:[/quote]no właśnie!

[quote name='basia bonnie']oj zdziwiłabyś się... nawet sobie nie wyobrażasz, o czym teraz 14 latki rozmawiają w szkole..:diabloti: jakie sobie propozycje dają:diabloti: np. dziś na chemii kolega zaproponował koleżance wspólne kiszenie ogóra:eviltong: żal.pl..ale oni sie tym podniecaja:evil_lol::evil_lol:[/quote]Najbardziej mnie rozwaliła kość łonowa na ręku, z Twoich opowiadań :roflt:

[quote name='rose']hahahahahaha:roflt::roflt::roflt: chyba korniszonka:roflt::roflt::roflt:[/quote]chyba kurw******* :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']po śląsku ogóra!!! :evil_lol::evil_lol:
ale np. tez 2/3 klasy nie wiedziało co to wzwód:evil_lol::evil_lol: a kolega jak odpowiadał,to powiedział,że kość łonowa jest na ręce hahahah:evil_lol::evil_lol:[/quote]:roflt::roflt::roflt: Z tego do teraz nie mogę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia bonnie']po śląsku ogóra!!! :evil_lol::evil_lol:
ale np. tez 2/3 klasy nie wiedziało co to wzwód:evil_lol::evil_lol: a kolega jak odpowiadał,to powiedział,że [B]kość łonowa jest na ręce[/B] hahahah:evil_lol::evil_lol:[/quote]

o ja...:mdleje::stupid:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Estera']Cześć rude blondyny :evil_lol:[/quote]
To w końcu rude czy blondyny? :hmmmm:

[quote name='Cerber'][URL]http://i38.tinypic.com/2jd0ykn.jpg[/URL] ale słodkie cieplutko jej moje tyż tak śpią, przynajmniej starsze dziecie :loveu:[/quote]
A Gingerka właśnie nie lubi spać po przykryciem, ale wtedy była po kąpieli i zimno było w domu, bo mamy remont, to ją przykryłam. ;)

[quote name='diabelkowa']czeeeeesc wpadalam sie przywitac:)[/quote]
Witanko, witanko! :multi:
100 lat już Was nie widziałam tutaj. :eviltong:

[quote name='Marta_Ares']witamy rudy pyszczek :loveu: [/quote]
Rudy pyszczek również wita! :multi:

[quote name='Atkaaaa']ja za nic łapac nie chciałam:diabloti:[/quote]
Powiedzmy, że Ci wierzę. :eviltong:

[quote name='rose']Tips jej odpadł musi se dokleić i na wymianę silikonu w piersiach byla dziś umówiona, bo jej obwisły musi sobie podnieść:evil_lol:
Asiu wiesz, że Cie kocham:loveu:[/quote]
Tips mi nie odpadł, bo nie mam w tej chwili, na Sylwka sobie zrobi dopiero. :eviltong:
No i wydało się, a ja Ci powiedziałam w tajemnicy, a Ty wygadałaś całemu światu... :placz: :mad:
Już Ci nie ufie... :shake:

[quote name='basia bonnie']Asia jak wróci, to pomyśli,że jej tu bur..bałagan robicie!! :evil_lol:[/quote]
Dobre stwierdzenie, one grzie się nie zjawią, to robią burdel. :shake:

[quote name='basia bonnie']po śląsku ogóra!!!
ale np. tez 2/3 klasy nie wiedziało co to wzwód a kolega jak odpowiadał,to powiedział,że kość łonowa jest na ręce hahahah[/quote]
:crazyeye: :lol: Łonowa, łokciowa, jeden czort. :evil_lol:
Jeszcze tylko łogonowej brakuje. :lol:

[quote name='Atkaaaa']jej biedna Gingerka, napalone ciotki zmieniają jej galerie piękną w burdel![/quote]
Chyba trzeba założyć specjalny wątek burdelowy dla niewyżytych dziewczyn. :diabloti:

[quote name='rose']Joanno wracaj!!!

Chyba jej tak powiększyli ten biust, że pękł:evil_lol:[/quote]
Nic się nie bój, wszystko w porządeczku. :eviltong:

[quote name='ariss']co Wy tu za głupoty gadacie:diabloti:[/quote]
Dziewczyny się nudzą, to piszą głupoty. :shake:

[quote name='rose']Joanna wróciła, ale się nie odzywa:diabloti: może weszła do galerii i pomyślała, że się pomyliła i poszła dalej[/quote]
A żebyś wiedziała. :-o

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, cześć i czołem :multi:
[quote name='Asia & Ginger']To w końcu rude czy blondyny? :hmmmm:
[/quote]No nie umiesz czytać? :lol:

[quote name='Asia & Ginger']
Tips mi nie odpadł, bo nie mam w tej chwili, na Sylwka sobie zrobi dopiero. :eviltong:
No i wydało się, a ja Ci powiedziałam w tajemnicy, a Ty wygadałaś całemu światu... :placz: :mad:
Już Ci nie ufie... :shake:
[/quote]A weźmiesz to wszystko do robienia tipsów na sylwka? :loveu: :evil_lol:
Ania to taka papla jest :shake:

[quote name='Asia & Ginger']
Dobre stwierdzenie, one grzie się nie zjawią, to robią burdel. :shake:
[/quote]Odezwała się ta co nigdy burdelu nigdzie nie robiła :diabloti:

[quote name='Asia & Ginger']
:crazyeye: :lol: Łonowa, łokciowa, jeden czort. :evil_lol:
Jeszcze tylko łogonowej brakuje. :lol:
[/quote]:roflt::roflt::roflt:łogonowa to pewnie na nodze :diabloti:

[quote name='Asia & Ginger']
Chyba trzeba założyć specjalny wątek burdelowy dla niewyżytych dziewczyn. :diabloti:
[/quote]A Ty będziesz naszą burdelmamą :diabloti: :diabloti: :diabloti:

[quote name='Asia & Ginger']
Dziewczyny się nudzą, to piszą głupoty. :shake:
[/quote]ja bym powiedziała, że jak mamy dobry humor :shake: Ale nazywaj to sobie jak chcesz :eviltong:

[quote name='Asia & Ginger']
A żebyś wiedziała. :-o[/quote]nie bój się! Jesteś u siebie :multi: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...