Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted

[FONT=Verdana]Czupito

to nieduży, delikatny piesek, który trafił do nas razem z sunią nr 57 z ulicy Ratajskiej. Psiaki są wychudzone. Czupito jest płochliwy, potrzebuje spokojnej cierpliwej osoby, przy której otworzy się i odżyje. Psiak w pierwszej chwili bardzo boi się obcych, ale jak już zaufa tuli się szukając wsparcia. To piesek łagodny, akceptuje inne psy, przy boku kochającego opiekuna na pewno dojdzie do siebie. [/FONT]


[FONT=Verdana]Z informacji zebranych przez osoby, które dokarmiały oba psiaki na terenie jednej z firm, do której Silva i Czupito przychodziły się choć troszkę najeść, dowiedzieliśmy się, że psiaki nie miały łatwego życia ( boją się gwałtownych ruchów, boją się mężczyzn), a ich właściciel, który je zaniedbał ich nie odbierze. Psiaki są przerażone tym co się dookoła nich dzieje. Potrzebują spokojnego opiekuna, który pozwoli im na nowo cieszyć się życiem.

wolontariuszka: "Psiak jest[/FONT]
przerażony nową rzeczywistością. Schronisko to nie miejsce dla takich delikatnych psiaków. Czupito poznałam, gdy w boksie ze strachu chował się za budą, w szczelinie, do której nie mogłam wcisnąć nawet dłoni.



Udało się go wyciągnąć i pierwsze co zrobił to położył się na plecach w geście poddania i kulił się tak jakby obawiał się najgorszego. Wzięłam go delikatnie na ręce, a on wtulił się we mnie całym swoim ciałkiem i delikatnie lizał mnie po policzku. Nie wierzyłam jak bardzo jest wychudzony, każdą kosteczkę czułam pod palcami.

Czupito bardzo potrzebuje nowego, kochającego domu, w którym odzyska spokój, pewność siebie i poczucie bezpieczeństwa."

Czupito jest w schronisku już pół roku....nikt nie chce malutkiego psiaka?


link
http://schronisko.doskomp.lodz.pl/index.php?co=next&nr=8343[TABLE="width: 530, align: center"]
[TR]
[TD="width: 290"]numer: 62
numer chip: 967000009461548
imię: Czupito
[/TD]
[TD="width: 290"]płeć: pies
wiek: ok. 4 lat
wielkość: mala
rasa: mix szorstkowłosy
data przyjęcia: 2012-11-07
przebywa w boksie: hotel
[/TD]
[/TR]
[/TABLE]


  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Posted

Czupito, mix yorka, nadal niekochany wegetuje w schronie...nikt go nie wypatrzył...a on już chyba stracił nadzieję. Taki kochany, mały psiak...dlaczego nikt się nie zakochał jeszcze? :(

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...