Jump to content
Dogomania

NIBY niegroźne krosty..


stepelkaa

Recommended Posts

Witam, u mojej sznaucerki miniatury występują krostki. Tzn raczej krosty, bo bardzo łątwo wyczuwalne przy głaskaniu, po strzyżeniu nawet widoczne bo w tych miejscach mniej sierści, wiadomo. Średnica ich tak może jak już urosną ok. pół cm. Nie mają żadnego innego koloru niż skóra, na pewno nie są to guzki. One tak zbierają zbierają aż w końcu robią się takie " z czubkiem" (przepraszam, że tak dosłownie) i można je wycisnąć, niektóre znikają inne zostają na długo. Obecnie ma takie 2 i dwie narazie maleńkie się pojawiają. Moja mama mowi, że to jakieś zaburzenia łojotokowe. Tak jak pisałam nie są ani czerwone ani nic, w środku mają to samo co pryszcze ludzkie - białe nie wiem co ( tylko jak już "dojrzeją" ;/) Weterynarz mówił, że to normalne, ale wolę zapytać, ponieważ jak już pisałam robią się dwie następne... Czy ktoś spotkał się z czymś takim ? Wszystkie o jakich znalazłam informacje były albo małe, czerwone, wyglądające jak typowe pryszcze itd. Te są takie zwykłe a jednak nie daje mi spokoju to, że w ogóle nie powinno ich być.

Z góry dziękuję za wszelkie rady, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']jak by to było "mało ważne"to by się nie pojawiło ;),mnoim zdaniem powinnas zasięgnąc opinii innego lek wet[/QUOTE]


Dobra, dziękuję za odpowiedzi. Ostatnim razem wet stwierdził, że to normalne, to jakieś kaszaki. A ja wiem, że to nie są one. W każdym razie - w spokoju tego nie zostawię ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...