Jump to content
Dogomania

Sindi znalazła dom na zawsze :D


Gojasasa

Recommended Posts

  • Replies 70
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sindi wczoraj jak co tydzień była na 20min spacerku podczas gdy się zmęczyłam usiadłam i puściłam Daisy żeby sobie pobiegała to te na mnie we dwie skoczyły i zaczęły mnie lizać po twarzy takie cudne sunie a tak się marnują w schronisku potem wracając Sindi już biegła do schroniska w schronisku weszła do kojca napiła się i się połozyła opalać :D potem poszła na drugi spacerek z ludźmi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Nie usuwaj ! Teraz po prostu ja nie miałam czasu zaglądać na dogo, bo poprawiałam mnóstwo przedmiotów, ale pisz co niedzielę relację ze spacerku z Sindi, ja chętnie poczytam takie rzeczy :3 A niewiesz czy ta pani Marta niedługo przyjeżdża, bo chyba ona właśnie wyprowadzała Sindi ? :)

Link to comment
Share on other sites

hej :)) witam :)
nie usuwajcie tego wątku, bo może to przyśpieszy znalezienie dla Sindi wymarzonego domku.
Ja ogłoszenie Sindi zobaczyłam pierwszy raz około 8 miesięcy temu jak szukałam pieska dla siebie, a raczej zobaczyłam jej ogłoszenie jak już przywiozłam Ineczkę (ze schronu w BP) do domu. Ale powiem wam, że Sindi też zapadła mi w pamięć i żałuje bardzo, że nie mogę przygarnąć kolejnego psiaka bo na pewno zdecydowałabym się właśnie na Sindi :))
jest to piękna sunia i mam nadzieje, że już niedługo i do niej uśmiechnie się los :)) tego jej życzę
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

dłuuugo mnie nie było :oops: pewne powody zdrowotne (nikt normalny nie spada gdy myje okna xD na wysokosci 1 i 2 piętra)i jeszcze komputer a właściwie dgm mi nie chciało się logować -.-" :c postaram siębyć już częściej bo strasznie zaniedbałam wątki :c

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...