Jump to content
Dogomania

$$$***galeryjka Cherubinka***$$$


Reniagoj

Recommended Posts

[quote name='Alka']a co tu taka cisza , hę? ;)

Reniu, co tam u Was słychać ?[/QUOTE]

Droga Alu!
Otóż, nudziarstwo, nic się nie dzieje, a czas przelatuje mi przez palce :crazyeye: . Choć w najbliższy weekend może będzie ciekawiej, to opiszę.:p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 162
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Reniagoj']Droga Alu!
Otóż, nudziarstwo, nic się nie dzieje, a czas przelatuje mi przez palce :crazyeye: . Choć w najbliższy weekend może będzie ciekawiej, to opiszę.:p[/quote]


Właśnie. Pan Waldek mówił, że na wystawę jedziecie. Koniecznie napisz coś jak wrócisz!
A skąd macie taką ładną kokardkę? My ze Scoobym jedziemy na zakupy w sobotę. Stypendium dostanę, więc będę mogła mu coś fajnego kupić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bblue']A skąd macie taką ładną kokardkę? My ze Scoobym jedziemy na zakupy w sobotę. Stypendium dostanę, więc będę mogła mu coś fajnego kupić :)[/QUOTE]
Cześć Marysiu!
Otóż najwięcej można kupić na wystawie, bo tam dużo różnych stoisk, ale tę ostatnią w kratkę to kupiłam u weta.Ma fajne zapięcie, tak że najpierw robię kitke gumką, a potem się ładnie przypina.;)
Wyzdradziło się że jadę na wystawę, a jestem max zestresowana, bo Rubiś dosłownie nic się nie wykazuje, no chyba tam polegniemy, ale będzie wycieczka do Krakowa, a ja tam lubię zaglądać od czasu do czasu, bo Kraków ma tę jedyną atmosferę. Oczywiście opowiem, nawet jak nie będzie się czym chwalić, w końcu dzieci nie od razu się muszą wykazywać, ważne by miał odpowiedni potencjał :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reniagoj']
Wyzdradziło się że jadę na wystawę, a jestem max zestresowana, bo Rubiś dosłownie nic się nie wykazuje, no chyba tam polegniemy, ale będzie wycieczka do Krakowa, a ja tam lubię zaglądać od czasu do czasu, bo Kraków ma tę jedyną atmosferę. Oczywiście opowiem, nawet jak nie będzie się czym chwalić, w końcu dzieci nie od razu się muszą wykazywać, ważne by miał odpowiedni potencjał :eviltong:[/quote]

Reniu, trzymamy kciuki za Was!:kciuki::kciuki::kciuki:

proszę pozdrowić Waldka no i Kraków :loveu:, jak ja dawno tam nie byłam...:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']Reniu, trzymamy kciuki za Was!:kciuki::kciuki::kciuki:

proszę pozdrowić Waldka no i Kraków :loveu:, jak ja dawno tam nie byłam...:placz:[/QUOTE]

Dzięki Alka, a jaki problem się wybrać. O 10.00 na ringu 3, w suczkach Carmen our Dream a w pieskach Cherubinek our Dream. Załatwimy co mamy załatwić, ( tzn. zebrać 1 lokaty) no i wio na rynek, zamek i pooddychać historią.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reniagoj']Dzięki Alka, a jaki problem się wybrać. O 10.00 na ringu 3, w suczkach Carmen our Dream a w pieskach Cherubinek our Dream. Załatwimy co mamy załatwić, ( tzn. zebrać 1 lokaty) no i wio na rynek, zamek i pooddychać historią.[/quote]


chętnie bym pojechała ...:multi: ale weeekendzik już zaplanowany ;)
W niedzielę w Pszczynie spotykamy się z Gosią Axelkową :multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']chętnie bym pojechała ...:multi: ale weeekendzik już zaplanowany ;)
W niedzielę w Pszczynie spotykamy się z Gosią Axelkową :multi::multi:[/QUOTE]

O nie, zaraz bym bez pytania przytuptała do Was by pieski się noskami trąciły, a tu inne atrakcje, że te też zawsze wszystko jest na raz a potem sachara. Pozdrów od nas Gosię i Axelka i pożycz im wakacji miłych, bo zdaje się że juz jadą wkrótce.:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Wiesz, Gosia akurat w niedzielę jedzie na wakacje. Dwa lata temu zrobiła sobie przystanek w Ustroniu , a my akurat byliśmy tam na wystawie. Okazja do spotkanka sama się nasunęła... :multi:
W tym roku początkowo planowaliśmy spotkanko w Wiśle , ale z różnych względów pozostaliśmy na Pszczynie.;)
dzieki za pozdrowienia!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Trzymam kciuki za wystawę! W końcu to pierwsza:multi:

Pan Waldek na pewno Wam pomoże;) No to czekamy na 1 lokaty:loveu:[/QUOTE]

Dzięki MM, no Waldek ma pomóc, tylko, że zdaje się razem wystartujemy na dwóch ringach, bo do yorków jest osobny sędzia dla piesków i suczek. Uff, dobrze by było by Rubiś nie wyczuł mojego zdenerwowania, bo będzie przerąbane.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alka']szkoda :cool3: ale też będziesz miała fajne spotkanko :multi:
mam nadzieję ,że jeszcze nie raz będzie nam dane się spotkać ;)[/QUOTE]
Mam nadzieję że w Kamieniu to juz obowiązkowo, chyba że wcześniej się uda.

Link to comment
Share on other sites

Tydzień temu przyjechał do mnie mój pierwszy Pan i przyszykował mnie na wystawe do Krakowa

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/13/5a41ddc619df6210.jpg[/IMG][/URL]

Z nim przyjechała moja siostrzyczka Carmen i nawet u mnie wzięła przysznic

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/13/0141ba478bc8cd8a.jpg[/IMG][/URL]

W niedziele pojechaliśmy na te wystawę, przyznaję że nie bardzo chciałem chodzic po ringu

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/13/a58aa9735a9e2123.jpg[/IMG][/URL]

Ale i tak zdobyłem 3 lokatę, co prawda były 4 szczeniaczki, no ale jeden był zdyskwalifikowany za ząbki, więc okazuje się że jestem "obiecujący"

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/13/fa9c47d836cdbc63.jpg[/IMG][/URL]

Po wystawie pochodzilismy po Krakowie

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/13/22994cdd1a661355.jpg[/IMG][/URL]

Ale, przyznam ,że najlepiej w domciu

[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/13/e1f79a6561253c01.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata_B']Gratulacje! :multi:
A jakieś dokładniejsze informacje? Był grzeczny, wykonywał polecenia, nic nie nabroił? ;)[/QUOTE]
Był bardzo grzeczny, nie wykonywał poleceń w ogóle, tak że poprostu został oceniony za to co mu matka natura dała:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reniagoj']Był bardzo grzeczny, nie wykonywał poleceń w ogóle, tak że poprostu został oceniony za to co mu matka natura dała:evil_lol:[/quote]

Hihi, a to ci!:evil_lol: Widocznie nie dla niego wystawy. Chłopak nie lubi sie pokazywać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda_Miki']Hihi, a to ci!:evil_lol: Widocznie nie dla niego wystawy. Chłopak nie lubi sie pokazywać.[/QUOTE]
Ależ jak najbardziej lubi, tylko na swoich warunkach. Myślę jednak, że nie odpuścimy sobie jeszcze i spróbujemy zawalczyć o przychylnośc sędziowską.:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reniagoj']Ależ jak najbardziej lubi, tylko na swoich warunkach. Myślę jednak, że nie odpuścimy sobie jeszcze i spróbujemy zawalczyć o przychylnośc sędziowską.:mad:[/quote]

I prawidłowo :D aż do celu :D myślę ze warto troszke dać mu czasu i bedzie idealnie :) :D po trupach do celu :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...