Jump to content
Dogomania

CACIB-Kosice/SK, 11-12.05.2013 r.


Asiaczek

Recommended Posts

ja sie zastanawiam nad wyjazdem, Piskay juz nas ocenial, nie zrobil na mnie dobrzego wrazenia, chodzil wkurzony po ringu i strzelal fochy... To bylo w grudniu w Nitrze.
Asiaczek mozesz mi na priv wyslac koszty? Musze przekalkulowac co mi sie bardziej oplaca ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='iza']Czy po wysłaniu zgłoszenia przychodzi jakieś potwierdzenie ?
Bo ja wysłałam zgłoszenia, ale nie ma potwierdzenia a na e-maile nie odpisują .[/QUOTE]

Wiele osób czeka na potwierdzenie. Wysyłaj e-maile z potwierdzeniem ich przeczytania, prznajmniej upokoi Ciebie wyświetlona infpormacja na kompie, że przecztali Twojego e-maila.
A dopoki nie odpiszą, będziesz się niepokoić.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Guciek']ja sie zastanawiam nad wyjazdem, Piskay juz nas ocenial, nie zrobil na mnie dobrzego wrazenia, chodzil wkurzony po ringu i strzelal fochy... To bylo w grudniu w Nitrze.
[B]Asiaczek mozesz mi na priv wyslac koszty?[/B] Musze przekalkulowac co mi sie bardziej oplaca ;-)[/QUOTE]
Niestety, z uwagi na nnikłe zainteresowanie wspólna jazda - nie organizuje busa....
Bardzo żałuje tej wystawy:(

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Czy może ktoś polecić niedrogi nocleg ale z łazienka ? Pytam bo mam zamiar jechać w okolice Kosic w innym terminie :) i z chęcią skorzystałabym z waszego doświadczenia :) No i powodzenia na wystawie :) dla wszystkich :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...