Jump to content
Dogomania

...Śladem psich łap.... (zawody)


PaYooK

Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaczynam działać z Galerią na Piwku, bo chyba cos ruszyło mi. Na razie robie jeden katalog, w którym umieszczę wszystkie zdjęcia, które ja pstrykałam tymi wszystkimi cyfrówkami, jak popadło. :lol: Potem zrobie najwyżej drugi.

Cały czas nie dotarły jeszcze do mnie zdjęcia z niedzieli od Cobry.... :(

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie !

Jako że debiutuję w tym miejscu (tydzień temu debiutowałem w Kucobach) więc pewnie nikt mnie tu nie zna.

Mam taką małą prośbę. Mam kilka fotek z Kucob (chętnie się podzielę), ale chciałbym przejrzeć więcej. czy ktoś może mnie oświecić i krok po kroku wyjaśnić jak mam to zrobić i o co chodzi z piwkiem?

pozdrawiam gorąco

Damian ([email protected])

Link to comment
Share on other sites

No właśnie obejrzałem sobie galeryjkę i muszę przyznać że fotki extra, a to małe bieluśkie kudłate cudo to ... brak mi słów, ale na żywo wyglądała jeszcze lepiej.

W sumie to z tych fotek wielu ludzi i wiele psiaków kojarze ale sporo bedę musiał poklikać żeby dowiedzieć się i skojarzyć kto je kto :D

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie !

Jako że debiutuję w tym miejscu (tydzień temu debiutowałem w Kucobach) więc pewnie nikt mnie tu nie zna.

Tylko pogratulowac - debiut i od razu trzecie miejsce:)

W srode w 'chorzowianinie' ma byc informacja o zawodach mam nadzieje, ze dotrzymaja slowa i nie zaplacza sie w informacjach;)

Pozdrawiam

Ola

Luna&Atos

Link to comment
Share on other sites

Mowiłem że się nie rzucam w oczy

Cześć! Dobrze że pamięć masz lepszą od mojej :) przynajmniej do psich imion :) Bo mnie w Kucobach zaskoczyłeś tym że zapamiętałeś imię mojego SCOTTA chociaż widzieliśmy się tak dawno ! Witam Cie na Dogomanii i przy okazji gratuluję udanego debiutu na zawodach !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...