Jump to content
Dogomania

Baxter, pojechał do ds


kora78

Recommended Posts

Yhhh nie , ja też n ie umiem, do tego poprosiłam jedną cioteczkę :/ ale może mój TŻ będzie umiał, po pracy sprawdzimy!


[COLOR=#696969]>>działa, działa!! chyba działa bannerek :D:D [/COLOR]popróbujcie sami

Edited by jo ka
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 889
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jo ka'][SIZE=3][SIZE=2]Bax się ogłasza, Uffff...
[/SIZE]
[B]telefony dzwońcie, prooooooszę !! [/B][/SIZE]:modla: :modla: :modla: :modla: :modla:[/QUOTE]

no, to tydzien minal. niezly czas w sumie mamy :D

jo ka, czy mozesz byc Skarbnikiem Baxtera dozywotnio? jak pojedzie dalej na dt, mozesz nadal byc skarbnikiem? prosimy.

mam pytanie, poki co, do Wroclawia ktos chetny z Nowej Rudy, by Baxia przetransportowac?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']no, to tydzien minal. niezly czas w sumie mamy :D

jo ka, czy mozesz byc Skarbnikiem Baxtera dozywotnio? jak pojedzie dalej na dt, mozesz nadal byc skarbnikiem? prosimy.

mam pytanie, poki co, do Wroclawia ktos chetny z Nowej Rudy, by Baxia przetransportowac?[/QUOTE]
Zalezy w jaki dzień.Za zwrot kosztów myślę,że dała bym radę to załatwić ale tylko w dniach szkolnych i godzinach rannych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elza22']Rozmawiałam dzisiaj z Panią Maszki, niestety jest gorzej kłapie pyskiem na małą dziewczynkę.Niestety domek lituje się nad nią,a ona to wykorzystuje.[/QUOTE]

Elza, bo tak piszesz że nie wiem... Baxio będzie mógł jechać do Ciebie czy może być tak, że Maszka wróci do Ciebie i będziemy w ciemnej czarnej d.....e?
Bo żeby się nie okazało na ostatnią chwilę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']jaki dzien wiec Ci pasuje? przed tym wyjazdem do szpitala. sama wybierz, jak ci lepiej.[/QUOTE]
Najlepsza będzie sroda bo wiem że tylko wśrodę u tego faceta dzieci idą do szkoły potem mają jakieś wolne dziwne.Ale jutro dowiem się dokładnie czy wogóle pojedzie.Nie moge na sto procent powiedzieć teraz

Link to comment
Share on other sites

Co tu nie jest zrozumiałe? Niestety z domu Maszki nie płyną dobre wiadomości, na szczęście na razie nawet nie biorą pod uwagę możliwości oddania jej. Widzę ,że zainteresowanie Baskiem minimalne,przez to utrzymanie go w hotelu nie jest realne a powrót do schroniska to okrucieństwo. Tak bardzo awaryjnie jakoś bym dała radę z 3 psami i małym dzieckiem tylko nie wiem czy to jest dobre rozwiązanie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']no, to tydzien minal. niezly czas w sumie mamy :-D

jo ka, czy mozesz byc Skarbnikiem Baxtera dozywotnio? jak pojedzie dalej na dt, mozesz nadal byc skarbnikiem? prosimy.

[/QUOTE]
>>sorry, ciotka od ogłoszeń nie dogadała się ze mną, i stąd opóźnienie.. mea culpa! mea culpa! mea maximus culpa! !! = tu biję się sama ..po głowie:flaming::huh: ale już się ogłasza na 25. stronkach

[quote name='xmartix']ja czytam (z doskoku bo dzieci) ale nie mam jak pomóc, nie znam wolnego dt[/QUOTE]

oczywiście, mogę pełnić nadal tą funkcję; dla mnie to nie stanowi problemu, chcę pomagać- na ile mogę (chociaż w ten sposób)
boję się tylko o Baxia przyszłość :shake:(a to jush za kilka dni- dosłownie!)
cholibka! gdyby nasz Franiek nie był taakim zazdrośnikiem i miałabym inne warunki na chacie- to my z TZem chętnie moglibyśmy go tymczasowić... ale niestety, nie da się, przykro mi:placz::placz:
mam takie wrażenie, że nasz dolny śląsk to jest taka czarna d... na mapie PL i mało jest zainteresowania, jeśli chodzi o pomaganie zwierzakom (poprawcie mnie, jeśli się mylę) - i nie chodzi mi tu o sprawę Baxia,a le w ogóle! gdzie nie czytam- inne woj. małopolskie, kieleckie, rzeszowszczyzna ,warszawka- tam się ciągle dzieje! akcja 'wre' -a u nas przysłowiowa kiszka, zastój , regres -'^-'^^-''^-'--________________ . Na moją akcję (apel) na fejsbuku zareagowała aż! 1 osoba- właśnie ta moja koleżanka z Legnicy, którą dopytywałam czy z mężem się wybierają do NR i czy by mogli podrzucić Baxia do Elzy (to było zanim wyszły wieści nt. Twojej Maszki cioteczko)
Ehhh
Qpa, Qpa, Qpa!! :shake:

Link to comment
Share on other sites

spróbuję jeszcze raz- na naszych terenach ogłosić go w lokalnych gazetach, na str. www; dodam link z jego fotkami;

hmmm czy podtytuł mógłby brzmieć : " jamnikopodobny Baxter - idealny towarzysz zabaw dla Twojego dziecka " ???:hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny widzę, że tu małe zamieszanie powstało, proszę nie martwcie się, Kora zawsze ma Plan A, Plan B, Plan C i Plan D. Więc Baxiu wyjedzie ze swojego domku, kiedy elzunia będzie chciała, do elzy nie pojedzie, jeśli miałaby na siłe go wziąść. I transport i DT awaryjnie są w zanadrzu, nie martwcie się. Nie wiem kiedy tu Kora zawita, więc musiałm to wyjaśnić, żeby każdy miał spokojne Święta.

Link to comment
Share on other sites

I dobrze, dlatego właśnie tutaj wiele osób nie chce wchodzić, bo wszyscy się obrażają, co za wątek!!! Cyt: "Tak bardzo awaryjnie jakoś bym dała radę" dla mnie to na siłe. Jeśli mam zły dobór słów proszę przemyśleć również swoje słowa, aby nie brzmiały dwuznacznie. Niepotrzebnie pisałam, bo wszyscy tu na minie siedzą. Widocznie obserwacja "z daleka" jest najbezpieczniejsza.

Link to comment
Share on other sites

ojjj, chodzi o to, ze awaryjnie mam dt ale tez krociutkie. nie na stale. a wiadomo, ze 4 zmiany w ciagu 2-3 mcy to zabojstwo emocjonalne dla takiego slodziaka. tak przerzucac wciaz to bardzo zle dla psa.

oby ten domek wypalil, albo znalazl sie na szybko, prawdziwy, fajny ds.

mamy tydzien. nie mamy transprotu donikąd.

Elza, czy wiec na te chwile mozna liczyc na pewniaka u Ciebie? nie mozemy czekac do ostatniej chwili. powiesz tak- szukamy transportu. bo to tez potrwa kilka dni. a w miedzyczasie liczymy na cud z ogloszen.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...