Jump to content
Dogomania

Kokardki czy mężczyźnie tes?


tygrysek-kr

Recommended Posts

Mój psiunio nosi kokardkę :D ma długa sierść (do ziemi brakuje mu kilku cm). A za to sunia kokrdkę też ma ale jest ostrzyżona i jak idę z nimi obydwoma na spacerek to ludzie zawsze myślą że piesek to sunia a sunia to pies no i ja musze im tłumaczyć że jest odwrotnie :lol: Ja chyba lubię udziwniać :D :wink:

Pozdrowienia :fadein:

Link to comment
Share on other sites

Przez parę pierwszych dni raczej będzie się buntował i próbował zdjąć,ale potem powinien się przyzwyczaić.Zresztą nie tylko do tego ale i do czesania ,strzyżenia włosków na uszkach i ich czyszczeniu,i tych wszystkich innych zabiegów które wymagają od takich ruchliwych psiaków siedzenia prawie bez ruchu 8) Twoja cierpliwość będzie wystawiana na próbę.. :wink:

pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

Już zauważyłam ostatnio przycinałam mu włoski przy oczkach bo mu wchodziły i łzaiwły. Ale sie mile zaskoczyłam :) siedział w bez ruchu widocznie naprawdę mu to przeszkadzało i zrozumiał że to dla jego dobra, więc się tym nie martwię że bedzie sie denerwował jak bedę mu cos robić. :lol: Widzę że jest spokojny jak sie mu np. przeciera oczka herbatką czy świetlikiem. Dzielny Jerry :Dog_run:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

tygrysku kokardki dla chłopczyków są po prostu w innej gamie kolorystycznej - np. w szkocką kratkę, bo przecież nie założysz chyba Jerremu różowej kokardki? :wink: Wejdź sobie na stronę YC i tam jest pięknie pokazane - kokardki ogólne (wystawowe) , dla dziewczynek i dla chłopców. Miłego oglądania :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

[quote name='agnilale']Hej,
.U nas nic dla yorkow nie ma i musze sciagac wszystko z Polski-ale kokardki chcialabym robic sama.

[/quote]
To mnie zdziwiłas, ponieważ myślałam, że yoreczki są pieskami bardzo popularnymi na całym świecie. :)

Masz bardzo dobry pomysł. Myślę, że jeżeli weszłabyś na rynek z taką nowością, z pewnością z czasem zdobyłabyś rzeszę nabywców! Jeżeli w Twoim otoczeniu nie ma sklepów, typu Modny Pies czy York Centrum, na pewno miałabyś szansę odnieść sukces i robić to co lubisz.

Ja trzymam kciuki!

Link to comment
Share on other sites

Dzieki za wsparcie.
Jak mi sie powiedzie z hodowla to na pewno :D tak zrobie.
Turcja to dziwny kraj,ludzie nie kochaja tak bardzo zwierzat-a poza tym jest teraz moda na goldeny i wszyscy je kupuja a potem trzymaja na balkonach na przyklad i wyprowadzaja na krotkiej smyczy na 10 min.
Yorki sa idealna rasa do tureckich domow-tylko musze to :-? im uswiadomic-i zajmie mi to troche czasu.

Agnieszka i yorki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnilale'].
moda na goldeny i wszyscy je kupuja a potem trzymaja na balkonach na przyklad i wyprowadzaja na krotkiej smyczy na 10 min.
[/quote]
:-?

A co do pomysłu, to naprawdę zastanów się nad tym-uważam, że masz dużą szansę.

Pozdrawiam Cię, Anka

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...