Jump to content
Dogomania

Bezdomna suczka- pekińczyk na mrozie


gawronka

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Może byc też tak, ze ktoś ja zgarnął do siebie i zatrzyma. Nie będzie ogłaszał, że znaleziona itp. W koncu to ładna sunia i rasowa więc to idealna okazja dla kogoś aby zdobyć rasowego psa. Oby tylko nie trafiła do pseudohodowcy.
Jednak takie psiaki jak ona łatwiej zwrócą uwagę ludzi niż jakiś skulony szarobury, zaniedbany pies.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='doris66']Może byc też tak, ze ktoś ja zgarnął do siebie i zatrzyma. Nie będzie ogłaszał, że znaleziona itp. W koncu to ładna sunia i rasowa więc to idealna okazja dla kogoś aby zdobyć rasowego psa. Oby tylko nie trafiła do pseudohodowcy.
Jednak takie psiaki jak ona łatwiej zwrócą uwagę ludzi niż jakiś skulony szarobury, zaniedbany pies.[/QUOTE]
może i tak

Link to comment
Share on other sites

doris66 masz rację
zarówno ludzie którym ginie pies nie szukają go, jak i ludzie którzy znależli psa nie szukają właściciela
znam przypadki, ze ludziom zaginał rasowy z rodowodem pies i w ogóle go nie szukali tylko kupili nowego, bo yli przekonani, że jak ktos go znalazł to i tak go sobie zatrzyma
jak się kręciła przy szpitalu to może jacyś odwiedzający zgarnęli psa, bo nie sądze, że ktoś z Choroszczy, byłoby widac sunie na spacerach no chyba, ze jest gdzieś na posesji
reasumując ja raczej obstawiam, że ktoś kto ja znalazł cieszy się, że ma fajnego psa

Link to comment
Share on other sites

pekinka sie odnalazła ale nie wiem czy smiać się czy płakać. Dobra duszyczka znalazła ją błąkającą się na mrozie po Choroszczy. Zawiozła do veta, zaszczepiła , odrobaczyła (bo tego oczywiście brak),okazało się,że ma walniete kolano i umówiła na operację, pojechała z nią do psiego salonu piekności. Ale okazało się ,że jakiś znajomy babola dał ogłoszenie na fb i kobietka odwiozła pekinkę :-(
Byłysmy dziś z Kasią u baby, zawiozłyśmy karmę dla benka i babla. baba mówi,że pekinka nie chce jeść. Nic dziwnego jak pojadła pewnie dobrych rzeczy u tej kobietki. No ryczeć będę z bezsilności .Trafiła na anioła a wróciła znów do piekła :placz: Co robic kobietki, poradźcie coś :placz::placz::placz:
Edit. Dziś sprawę zgłosiłam do TOZ

Edited by gawronka
Link to comment
Share on other sites

widze z e psiakowi nie mozna pomoc , baba zmarnuje psa , a my powiemy ze zawinilysmy , ze nie pomoglysmy , ze za pozno , zawiodlysmy , pytanie co mozna zrobic , by pomoc , , czuje ze cos nam umyka , , pies jest wlasnoscia baby , a ona nie powinna miec zadnego zwierzaka , , pies wymaga teraz opieki weta ,a my nie mozemy pomoc , dogomania nie takie problemy rozwiazywala , chetnie pomoge , czuje ze pies potzebuje pomocy , a my krecimy sie w kolko

Link to comment
Share on other sites

ja narazie zajmuje sie bernardynem i Bablem u pani jak psiaki pujdą do do adopcji babel i bernardyn zajmiemy sie pekinka jesili toz zainterweniuje psiaki trafia do Radys a chyba tego nie chcemy... skierujemy Bąbla i Bernardyna do adopcji bernardyn nie długo już zostanie adoptowany jest potęcjalny dom, dla bąbla dalej szukamy pekinka zostanie narazie pani która znalazła pekinke odrobaczyła ja zaszczepiła i była z nią u weta łapa do operacji właścicielka ma jedynie zapłacic za narzedzia chirurgiczne do zabiegu wet zabieg zrobi bezpłatnie ...

Edited by kaska0304
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...