Jump to content
Dogomania

Wisła-ustroń


aisa34

Recommended Posts

Witam! Wiem że w lipcu wiele osób szuka noclegu w Ustroniu (Beskidzka Wystawa Psów Rasowych) Korzystając z tego zareklamuję trochę pensjonat znajomej,znajduje się on w Wiśle,czyli jakieś 7 km od wystawy,chętnie przyjmują z psiakami,mają knajpkę regionalną,poniżej knajpa rybna(pycha pstrąg-też można wejść z psami-ja chodzę z 2 mastifami tybetańskimi) No i po Beskidach (ok,Baraniej Góry,Czantorii można bez problemu poruszać się z psami.Tak więc zapraszam!
[URL]http://www.facebook.com/pages/Knajpka-Regionalna-Byle-Wiele-Pokoje-Gościnne-Wisła/531504056862857[/URL] to link do strony na facebooku.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 3 weeks later...

byliśmy w wiśle :) może komuś info się przydzadzą , zatrzymaliśmy się w [url]http://www.osrodek-orion.pl/[/url] , 35zł od osoby, bardzo ładne nowe pokoje z łazienkami, brak opłat za psy :) ja byłam z borderem, nie wiem jak z większymi psimi gabarytami ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

Byłam w Wiśle z psem w ten weekend, polecam pensjonat "Zuzanna" , 15 min od centrum, w okolicy kilka fajnych ścieżek na spacer z psem. Tanie noclegi dla ludzi, pies bez opłat, mam AST (więc "agresywna rasa), został przyjęty bardzo ciepło, bez uprzedzeń, za co plus :) Odnośnie Wisły ogólnie, na wszystkie szlaki (prócz Parków) można wejść z psem na smyczy i w kagańcu (ja nie miałam kagańca i nic złego z tego powodu nas nie spotkało). Niedaleko centrum jest "Jadłodajnia pod dębem" (nie jestem pewna czy to poprawna nazwa), mogliśmy wejść tam z psem, jedyne o co właściciel poprosił to o zajęcie miejsca gdzieś w rogu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...