Jump to content
Dogomania

Znalezione dwa psy wyżeł włoski brecco italiano lub w typie


złoty
 Share

Recommended Posts

[INDENT]Witam,

Z góry przepraszam, jeśli piszę w złym miejscu lub nie zgodnie z regulaminem, ale naprawdę czas mnie nagli.

Godzinę temu znalazłem na ulicy dwa przestraszone i zagubione psy w typie wyżła włoskiego. To dość rzadka rasa, więc możliwe, że są rasowe. Ogony kopiowane. Nie udało mi się dostrzec tatuaży w uszach, jutro rano przy świetle dziennym postaram się przyjrzeć lepiej. Wrzucam zdjęcia, może wy pomożecie w identyfikacji.

Niestety nie mam warunków, aby je zatrzymać, stąd szukam dla nich domu, jak najszybciej. Nie mam w tej kwestii doświadczenia, stąd liczę na pomoc i wskazówki. Zdjęcia możecie swobodnie rozpowszechniać i wrzucać na znajome fora kynologiczne, do znajomych itd. Na codzień studiuję poza domem, więc przez weekend mogę się nimi zająć, nie wiem co będzie potem.

Zwierzaki są trochę wychudzone, łagodne, bardzo garną się do człowieka i żywo na niego reagują. Pchają się też do domu, więc możliwe, że tak właśnie mieszkały. Jeden bardziej nieśmiały i wycofany, drugi ciekawy nowego miejsca i odważny.

Odbiór w okolicach Bochni, ok. 50km od Krakowa, na trasie pomiędzy Krakowem a Tarnowem, Rzeszowem. Bardzo proszę o szybką pomoc. Chciałbym, aby znalazły idealny dom, bo są po prostu fantastyczne!!

Telefon 669923396. [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/27/wp000428s.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/9247/wp000428s.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/wp000439d.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/7986/wp000439d.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/28/wp000440y.jpg/][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/6669/wp000440y.jpg[/IMG][/URL]
Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie znam się na rasie, ale moga to rwniez być psy myliwskie. Teraz jest sezon polowa, mogły sę zapędzic gdzieś i zgubić. Wiem, bo trenując wlesie z psami spotkałam ostatnio myśliwych.
W prawdzie okolice Katowic Tychw, ale teraz własnie jest sezon i sa organizowanepolowania i nie tylko.
Wiem, że wielu tutaj ludzi nie popiera myślistwa, ale jednak warto odezwac się do takich stowarzyszen w okolicach czy ktoś tych psow nie szuka.

Link to comment
Share on other sites

Udało się! Właściciele zostali odnalezieni. Dziękuje bardzo za pomoc i dziesiątki telefonów. Nie udałoby się to bez tego forum i udostępnień na fecebooku z profilu SOS dla wyżłów, a także zaangażowania hodowców psów tej rasy. Jeszcze raz dzięki!

Pozdrawiam,
Marcin

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...