Jump to content
Dogomania

Jak rozpoznać czy szczeniak wyrośnie na dużego psa??


Recommended Posts

[quote name='Rybka_39']Oczywiscie kazdy ma prawo sie wypowiedziec...istotne tylko JAK:razz:[/quote]


Zgadzam sie z tą wypowiedzią!!!Można się wypowiadać np nie podoba mi się,nie jestem przekonany do tego.Najważniejsze aby bez przekleństw;)




[url]WWW.DOGHANDLING.VDD.PL[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Szarek_Alice']Zgadzam sie z tą wypowiedzią!!!Można się wypowiadać np nie podoba mi się,nie jestem przekonany do tego.Najważniejsze aby bez przekleństw;)




[url]WWW.DOGHANDLING.VDD.PL[/url][/QUOTE]

Ooo widze ze podobnie sadzisz :D tylko innego zdania jest 300 innych uzytkownikow z tego forum, ktozy mojego zdania (tylko mojech chyba) zakceptowac nie potrafia, ale dzieki temu maja rozrywke ze na mnie najada

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Nooo chyba cos zamilkalam ostatnio i az mi sie zrobilo nudno bez waszych komentarzy.
Wiec kto sie do mnie przyczepi ??? Blagam[/quote]

Smallpati, dobrowolnie nie rob z siebie ofiary co?
A tak na marginesie to rzeczywiscie ostatnio Cie nie bylo! Ale wrocilas i teraz nam nie będzie nudno bez Twoich postów :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']No blagam!! Chce byc znow w roli glownej!!!
kto mi powie ze jestem debilem?
Kto ze sie nie znam na psach?
Kto ze nie dbam o psy?
Kto ze nie moge miec psa bo sobie nie radze?

No dalej..........[/quote]

Przestań dziewczyno... :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']No ale dlaczego? Przeciez mowiliscie ze sie jak dziiecko zachowuje to dam wam do tego powod dopiero teraz![/quote]

Dopiero teraz??? :crazyeye: Ożesz kurtka!!! To może być jeszcze gorzej??!:crazyeye::crazyeye::crazyeye: A łyżka na to - "Niemożliwe"!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ale ja slucham waszych argumentow, czytam wszytskie posty ale mimo to uwazam inaczej! A forum wlasnie jest po to zeby pisac wlasne zdanie na temat czegos tam! Noi wszyscy pisza, a jak ja to zrboie to jest masakra, nawet jak sie nie zgadzacie to moglibyscie sobie dac spokoj z tymi hmm "dziecko","jakies 14 lat", "nie powinnas miec psa" i slynne "w nocy wykastrujcie jej kudla" a moze ja cie w nocy wykastruje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']Ale ja slucham waszych argumentow, czytam wszytskie posty ale mimo to uwazam inaczej! A forum wlasnie jest po to zeby pisac wlasne zdanie na temat czegos tam! Noi wszyscy pisza, a jak ja to zrboie to jest masakra, nawet jak sie nie zgadzacie to moglibyscie sobie dac spokoj z tymi hmm "dziecko","jakies 14 lat", "nie powinnas miec psa" i slynne "w nocy wykastrujcie jej kudla" [COLOR=red]a moze ja cie w nocy wykastruje[/COLOR]![/quote]

Jakie grozby :roll: Sugarr na Twoim miejcu bym sie bala :diabloti:
([SIZE=1][COLOR=black]gratulacje kultury smallpati..) :razz: [/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

No to wybacz za -es!
Ja szczeniakow nie chce! Nie chce miec 5 szczeniakow w domu bo nie mam do tego warunkow! Ale nie bede sie tobie z tego tlumaczy, a suczki nie bede sterilizowac, bo oprocz tego jest mase innych rzeczy ktore moga zapobiec zeby nie miala szczeniakow!! A o sterylizacji nie ma mowy!
A co do kundla to owszem samo slowo obralzliwe nie jest, ale zalezy jak sie go w zdaniu uzyje!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Paulinaaa']Jakie grozby :roll: Sugarr na Twoim miejcu bym sie bala :diabloti:
([SIZE=1][COLOR=black]gratulacje kultury smallpati..) :razz: [/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
To nie byla zadna grozba!
A co do mojej kultury to tam nie bylo nic obrazliwego, w przeciwienstwie do tego co czasmi pisza inni z tego forum!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']No to wybacz za -es!
Ja szczeniakow nie chce! Nie chce miec 5 szczeniakow w domu bo nie mam do tego warunkow! Ale nie bede sie tobie z tego tlumaczy, a suczki nie bede sterilizowac, bo oprocz tego jest mase innych rzeczy ktore moga zapobiec zeby nie miala szczeniakow!! A o sterylizacji nie ma mowy!
A co do kundla to owszem samo slowo obralzliwe nie jest, ale zalezy jak sie go w zdaniu uzyje![/quote]

Np. co ? Latanie po dworzu z kijem i odganianie kawalerów ?
Albo zastrzyki hormonalne? Wolisz męczyc swojego ukochanego psa niz miec raz na zawsze spokoj? :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='smallpati']sa tabletk rowniez, a to za meczennie juz nie uznam![/quote]

Ale to na jedno wychodzi!Tylko, ze sterylizacja jest wygodniejsza, bo tabletki dajesz suni co cieczke, a tak mialabys raz na zawsze święty spokój. Juz nie wspomne o szkodliwosci dla zdrowia tych tabletek...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...