Jump to content
Dogomania

Znaleziono westa w myslowicach!


xamon

Recommended Posts

[img]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/75343_439165206138161_1477545800_n.jpg[/img]

UWAGA! Znaleziono West Highland White Terriera na Kosztowach! Psiak jest ogolony i tłuściutki. Niestety nie może u mnie zostać! Jeśli ktoś słyszał o weście uciekinierze proszę o kontakt! Piesek jest u mnie w domku nakarmiony, napojony śpi sobie na kocyku.

mój nr tel: 662618324

Link to comment
Share on other sites

Niestety niedługo. O 10 zadzwonię do schroniska czy nie zgłaszano w ostatnim czasie zagięcia takiego pieska, jeszcze porozwieszam we wśi ogłoszenia i pójdę popytać do domów gdzie takie pieski mieszkają (może któryś zwiał). Mam nadzieję że szybko znajdzie się właściciel!

Link to comment
Share on other sites

miejmy nadzieję ja wrzuciłam na fb tylko nie schron bo do schronu trafił czekoladowy labek którego będzie wyciągać pies trafił 24.12 a do adopcji dopiero 20.01 masakra tutaj wątek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237781-Czekoladowy-labek-w-Mysłowickiem-schronie[/URL] rozleklamowany wszędzie odzewu od właściciele brak

Link to comment
Share on other sites

Dzień dobry !

Futro ma się dobrze, całą noc przespał poza małym incydentem :( ugryzł mojego wielkoluda w przyrodzenie :( i zaczyna pokazywac różki na dzieci.
Widac, że był jedynym zwierzakiem w domu i jest okropnie rozpuszczony. Ale i tak kochany. Na Brzęczkowicach powiadomieni zostali właściciele westów, że został znaleziony pisak, może w końcu właściciel się odnajdzie. Jutro czeka nasz szczepienie przeciwko wścielkiźnie i badanie moczu, bo Zgredek ( tymczasowe imie- cały czas buczy i dlatego takie) ma coś z pęcherzem .

Link to comment
Share on other sites

Zgredek został dzisiaj zaszczepiony na wściekliznę :lol:, ma obcięte pazurki. Po nowym roku ide z nim na badania krwi i moczu, bo niepokoi mnie jego częste sikanie i bardzo dużo pije wody. Ale weterynarz mówiła że może to byc ze stresu.
Poszukiwania właścicieli nadal trwają :-(, obdzwonione lecznice w Mysłowicach, ale nigdzie nie było zgłoszenia o zaginięciu psa takiej rasy :-(.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...