Jump to content
Dogomania

Pescado


attache

Recommended Posts

Nowa Polska karma z łososia norweskiego.
Karma jest nietoksyczna,poniewaz nie jest zrobiona z mączki kostnej.
Zawiera 24 %białka i 14% tłuszczu.
Jest dobrze przysfajalna i bardzo smakowita.Psy za nia szaleja:)))))
Oprocz tego swietnie dziala na skore i wlos posiada duzo oleju z ryby i siemie lniane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Ciężko powiedzieć, ponieważ psiak dla którego miała być karma, wogóle nie chciał jej ruszyć... teraz mieszam ze starą karmą i jakoś zjada, ale zauważyłam różnicę kupach na niekorzyść Pescado. Spróbuje jeszcze bez mieszania karmić tylko jedną karmę, ale u nas się niestety chyba nie sprawdzi.

Natomiast drugi pies dałby się za nią pokroić :evil_lol:

Co do samej karmy to ma super intensywny zapach, jest wilgotna/tłusta co powinno odpowiadać psom. Zamówiłam 1kg na próbę.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='motylek1007']po ulotce jaką widzialam, nie jestem zainteresowana taką karmą[/QUOTE]

Wg mnie skład jest o wiele lepszy niż 70% jeśli nie więcej karm na rynku. Ja się skusiłam patrząc na sierściuchy mojej siostry, mają ładny włos (wystawowe grzywacze) i ogólnie bardzo dobrą kondycję. Przetestuję na swoich, bo brit care już im się znudził. A co przyczyniło się do Twojej decyzji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdus84']Wg mnie skład jest o wiele lepszy niż 70% jeśli nie więcej karm na rynku. [/QUOTE]

osobiście staram się, aby te karmy które jedzą moje psy miały jak najmniej wypełniaczy, zwłaszcza unikam karm z kukurydzą, pszenicą itp

[quote name='magdus84']A co przyczyniło się do Twojej decyzji?[/QUOTE]

głównie skład karmy, dla mnie za mało ryb, za dużo wypełniaczy i nie jestem zainteresowana.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...