Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

[quote name='Mortenegro']Fakt piękne ! Czy ktoś z was potrafi mnie oświecić jak dodać w podpis aktualne bazarki?? Bo kurczaczki nie umiem wychodzą mi jakieś głupoty :([/QUOTE]

Wchodzi na stronę skracania linków, np. tutaj: [url]http://www.tiny.pl/[/url]
Wklejasz link bazarku skopiowany u góry danego bazarku. Dajesz komendę skróć. Kopiujesz skrócony link. Wracasz na dogo, wchodzi w zakładkę "Edytuj sygnaturę". Piszesz nazwę bazarku: np. Koszulki, podświetlasz tą nazwę, klikasz u góry znaczek kuli ziemskiej z jakby położoną na boku ósemką (Link), wklejasz skrócony link i gotowe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Aniu!
Zrobiłam przelew w kwocie 520,00 zł za bazarek ciuchowy. Jak dotrze, potwierdź tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245921-KONIEC-ROZLICZAM-Od-stóp-do-głów-–-ciuszki-dla-pań-panów-i-dzieci-SDA-12-08[/URL][/QUOTE]
potwierdzone

[quote name='Mortenegro']Aniu nie podałaś mi swojego adresu do wysłania ksiązki z bazarku[/QUOTE]
podany

[quote name='Alla Chrzanowska']Z takim plakatem będziemy na wystawie:
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images54.fotosik.pl/38/625c37b5945b1a86.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]

z ludźmi niestety czasem też nie :(

[quote name='Mortenegro']Fakt piękne ! Czy ktoś z was potrafi mnie oświecić jak dodać w podpis aktualne bazarki?? Bo kurczaczki nie umiem wychodzą mi jakieś głupoty :([/QUOTE]
mogę ci to wytłumaczyć, ale będziesz musiała usunąć baner stowarzyszenia, bo az tyle informacji w podpisie na dogomanii się nie zmieści.

Na molosach można mieć podpis na pół strony na dogo niestety nie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alla Chrzanowska']Średnio, liczyłam na więcej, ale jakoś ludzi było mało. Mamy nadzieję, że jutro będzie lepiej. Dziś była tylko II grupa. Międzynarodówka jutro. Ale miło spędziliśmy dzień przy ringu dogów:)[/QUOTE]

To trzymam za owocne jutro:-)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny co myślicie o pomyśle pt: Loteria Fantowa SDA? Już chyba o tym pisałam. Troche pracy ale mogą być fajne efekty. Na Klubie już za póżno, ale na wystawie we Wrocławiu wciąż jest czas by wysłać zgłoszenie....

Edited by onek
Link to comment
Share on other sites

[quote name='onek']Dziewczyny co myślicie o pomyśle pt: Loteria Fantowa SDA? Już chyba o tym pisałam. Troche pracy ale mogą być fajne efekty. Na Klubie już za póżno, ale na wystawie we Wrocławiu wciąż jest czas by wysłać zgłoszenie....[/QUOTE]

Ja jestem za każdą akcją na dogi. Trzeba mi tylko powiedzieć, co mam zrobić:)

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przygotować fanty i losy oraz regulamin, na 30 dni wcześniej zgłosić do Izby Celnej - o ile fanty nie przekraczają razem kwoty coś ponad 3 koła. To mogą być breloczki, długopisy, kubeczki, książki które się nie sprzedały itp

Link to comment
Share on other sites

Jeśli mogę loteriowo podpowiedzieć-to musi być kilka cennych i łapiących za oko fantów które ściągają ludzi do kupowania losów... No i najlepiej jak każdy los wygrywa-nie ważne-długopis,notesik z dogiem,drobiazg ale coś... Robimy loterie kaktusowe od lat-to się najlepiej sprawdza...

Link to comment
Share on other sites

Można tez przy użyciu odrobiny inwencji jako wygraną zaproponować zdjęcie z dogiem :)
Aparat, laptop, drukarka , papier fotograficzny i juz przy tym wszystkim dog nie problem , moze sobie nawet wybrac :) na miejscu, a jaka frajda dla dzieci, które dogi widza tylko na wystawach
Edit: problemem może być dostep do energii elektrycznej - czyli gniazdka

Edited by onek
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi o tą loterię, to faktycznie Norel ma rację.
Każdy los powinien wygrywać, jakiś drobiazg, ale każdy. Wtedy ludzie chętniej kupują.
My kiedyś taką robiliśmy i wszystko poszło.

A ten pomysł na zdjęcie z dogiem jest genialny. :)
Proponuję drugi: zdjęcie z dwoma dogami, a trzeci z trzema, albo kilkoma.
A aparat może ktoś ma polaroida i może pożyczyć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...