Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Guest Elżbieta481

Zenuś-biedny,kochany olbrzym..Daj Wam Boże odszukać chłopaka....I jeszcze psia pogoda..

I się popłakałam..

Jesteście mądre dziewczyny to mi wyjaśnicie jedną rzecz..W jakim celu są sporządzane umowy adopcyjne,jaką mają wartość,moc prawną?Jak to wygląda za granicą?

E/W/R

Link to comment
Share on other sites

Ja nie wyjaśnię bo nie wiem... teoretycznie każda umowa spisana pomiędzy dwiema osobami ma skutki cywilnoprawne i jest prawomocnym dokumentem. Tylko że jeśli po dobroci ci się nie uda jej zapisów wyegzekwować to pozostaje ci droga prawna a ta trwa....jeśli w tym czasie z psem coś źle się dzieje to możesz drogi prawnej nie zdążyć załatwić...

Ja miałam raz problem z adopcją i gdybym nie dogadała się z nowym właścicielem psa to byłam gotowa zwyczajnie jechać z obstawą siłą psa odebrać-a potem niech już on się ze mną sądzi.. ;) Grunt że pies byłby bezpieczny.

Ale okazało się ze nie była to zła wola człowieka a nieciekawe działanie osoby trzeciej-z dogo, z której "nakazów" pan obiecał natychmiast przestać korzystać i wszystko ułożyło się ok, miałam z nimi długo kontakt.

 

Danusia, tel mam, ale nie będę zawracać głowy moją ciekawością w tak nerwowym czasie zwł że na odległość nic nie pomogę...

Link to comment
Share on other sites

Wpadłam na chwilę do domu, coś hanęłam , nakarmiłam psy, podoisywałam na w na FB i zmykam do racy ciężki wieczór przede mną licznie głosów i wprowdzanie do systemy, na szczęście mamy mały obwód zamknięty, znazłam 2 osoby w Wałbrzychu chetne do pomocy w lokalizowaniu Zenusia, gdyby cos się ważnego wydzrayło to prosze o smsa bo mogę być niedostępna inaczej aż do jutra jak wrócę z pracy. Jak ktos ma konto na FB to moze udosteniać plakacik jest na wątku SDA i moim profilu bo ja juz udostępniłam

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Nie rozumiem..W zamieszczonej wcześniej informacji podano-wklejam-Wyadoptowany tydzień temu nasz Zenek trafił w ręce niepowołanych osób trzecich....Rozumiem,że rodzina adoptująca psa przekazała Zenka kolejnym ludziom...To jak to możliwe,że nie wiedzą komu psa przekazali?A może nie przekazali tylko uciekł?Bo jeżeli przekazano psa dalej to powinni wiedzieć komu...

Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

Na Wałbrzych,Wrocław,Bogu..coś tam i jeszcze jakieś miasto dolnośląskie-wrzucałam info

Jutro jedziemy z ulotkami: Sobótka, Dzierżoniów i okoliczne wioski, dzisiaj Magda pojedzie w drugą stronę na Żarów, ja okleję Świdnicę, Wałbrzych ma być oklejony, ale koło środy i tak będziemy chciały jechać jeszcze w stronę Boguszowa Gorce, czyli sporych rozmiarów koło :)  

Link to comment
Share on other sites

Jutro jedziemy z ulotkami: Sobótka, Dzierżoniów i okoliczne wioski, dzisiaj Magda pojedzie w drugą stronę na Żarów, ja okleję Świdnicę, Wałbrzych ma być oklejony, ale koło środy i tak będziemy chciały jechać jeszcze w stronę Boguszowa Gorce, czyli sporych rozmiarów koło :)

Świetnie!! to bardzo ważne,żeby plakaty były wszędzie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...