Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

[quote name='_Dunaj_']Aniu wpłaciłam 10 zł za bazarek Ewy bo napisała mi na pw żeby wpłacić tyle na konto SDA, to był ten bazarek, gdzie część była na Largo, a część na kicię, napisałam na cele statutowe, bo nie wiedziałam jak napisać[/QUOTE]
ok,
dobrze,ze piszesz, potwierdzę na bazarku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']a może jednak.....
US Wrocław Fabryczna 34,50
1 US Wrocław 37,30
2 US Koszalin 57,70
US w Będzinie 167,10
2 US w Gliwicach 479,50
US Wrocław Krzyki 29,30
US w Grójcu 68,30
2 US w Katowicach 175,10
US Warszawa Praga 9,60
US w Sosnowcu 219,20
________________________________[FONT=century gothic][SIZE=5][COLOR=#000080]
RAZEM 10.626,80[/COLOR][/SIZE][/FONT][/QUOTE]
US warszawa Wawer 19,20
US w Pleszewie 32,00
US Warszawa Ursynów 102,00
________________________

[FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]RAZEM 10.780,00[/SIZE][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Witam:loveu:, po dłuższej przerwie, wróciłam z Borysem z urlopu, jesteśmy juz w Warszawie. Borys otumaniony droga powrotną i ciasnymi przestrzeniami mieszkania, spi i nic go nie interesuje. Jak troche ochłoniemy to pochwalimy się zdjęciami.
Cieszę sie bardzo, że kolejny dog znalazł swoich kochanych ludzi:multi:

Link to comment
Share on other sites

Zawsze jak widzę tak smutnego psa, serce mi pęka, takie rozstania są zawsze dla psa straszne, który nie rozumie co się stało, jest zagubiony i tęskni, człowiekowi można wytłumaczyć że tak było lepiej, ale jemu się nie da, dla niego zawalił się dotychczasowy świat , nie wokół siebie tych kochał i którym zaufał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tu_ania_tu']US warszawa Wawer 19,20
US w Pleszewie 32,00
US Warszawa Ursynów 102,00
________________________

[FONT=comic sans ms][COLOR=#ff0000][SIZE=4]RAZEM 10.780,00[/SIZE][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

1 US Wrocław 43,60
US w Będzinie 88,30
_________________
[SIZE=5][FONT=impact][COLOR=#006400]RAZEM: 10.911,90 PLN[/COLOR][/FONT][/SIZE]

konie? czy jutro rano jeszcze coś wpłynie?

Link to comment
Share on other sites

I finanse się same pomnażały na zasadzie im więcej wydaje tym więcej mam na koncie :) wtedy wszystkie dogi szukające domów, miałby je natychmiast :) ale Kasiu przetestowałaś, ze dwa dogi sie u Was mieszczą :)

Pojutrze minie miesiące od kiedy jest z nami Leoś, chłopak zmienił się niesamowicie i wyglądem (48 kg - 64 kg) i charakterem, to już nie jest przestraszony maluch, ale normalnie rozrabiające doże szczenię i chyba nadrabia braki z przeszłości, bo nudzić się z nim nie można, poxniej może jakąś fotkę wrzucę a narazie charakterystyka Leosia :)
[B][SIZE=3]
Leoś[/SIZE]

[/B][B]Leoś cwaniak bez przerwy rozrabia.
Tu podszczypnie, a tam coś podkradnie,
Ale robi to wszystko tak ładnie,
Ze nie sposób się na niego obrażać.
Patrzy w oczy swoimi ślepkami
Jakby pytał "czy kochasz na zawsze"
Wtedy mięknę przy małym urwisie
I też z miłością w jego ślepka patrzę
On już kiedyś zaufał pokochał.
Za swe serce dostał kopniaka.
Uczy znowu się kochać i ufać
Nasz mały czarny rozrabiaka
Hultaj czuje, ze znalazł swe miejsce
I tułaczka jego skończona,
Wiec jak spsoci to zaraz przybiega
i wtula główkę niewinnie w ramiona[/B]

Link to comment
Share on other sites

Joluś doskonale Cię rozumiem, ja mimo upływu czasu nadal popłakuję, a wierszyk o Leosiu tak mi się przyplątał do głowy i wstawiłam go tutaj, żeby tchnąć ziarenko optymizmu, którego nam wszystkim potrzeba nawet jak jest ciężko, to wierszyk o urwisie Leosiu, ale tez o tym że nie możemy się poddawać i trzeba dalej, do przodu, z uśmiechem i podniesiona głową mimo wszystko, bo nic dzieje się bez celu, ja znowu swój odnalazłam. A tak na marginesie przy tym urwisie wymiękam, to młode diable umie czarować, wściekam się na niego nieraz 100 razy dziennie, a potem mi przechodzi, teraz na etapie kota to znaczy bawi się włóczkami rozciągając je po całym mieszkaniu, chowam przed nim, ale wystarczy chwila nieuwagi, zostawienie rozpoczętej robótki czy materiału na robótkę na stole i efekt pajęczej sieci gwarantowany, ale popatrzy w oczy jak na niego krzyczę i jak się na niego gniewać, chyba się starzeje i to będzie najbardziej rozpuszczony pies w naszym domu, nie potrafię być surowa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...