Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Słodka niunia :)

 

 

Nie wiem w ogóle jak coś takiego jak z Dianą jest możliwe-zbulwersowałam się. Pies nie wyglądał na zagłodzonego i udręczonego-nie ma żadnych podstaw by tak psa ukraść mówiąc po imieniu-pomóc człowiekowi czy to z pazurkami czy odpchlaniem a nie takie sukinsyństwo zrobić.

Ten pies jeśli żyje to musi być teraz w tragicznym stanie psychicznym-wiem w jakim była Herba jak ja wylądowałam w szpitalu-a przecież była w domu...z Tz-em.... a była na skraju załamania psychicznego i po moim powrocie dochodziła do siebie z pół roku albo lepiej.... Barbarzyństwo coś takiego świadomie robić-wcale się nie dziwię że jedna pani boi się linczu-gdyby to był mój pies miała by go jak w banku.

Link to comment
Share on other sites

Była propozycja, żeby inne organizacje też zajęły stanowisko w tej sprawie, a ja zasugrowałam, że by choć raz US przrowadził wnikliwą i dokładną kontrolę, bo rzecież SOS Bokserom ma status opp i zbiera 1 %.,Dziwnym wydaje się też milczenie ludzi związanych z fnadacją w tym wolontariuszy w końcu fundacja to nie tlko 2-3 osoby w zarządzie ale to grupa ludzi działających, domy tymczasowe. Na FB jest ogłoszenie, że osoba, która wskaże miejsce pobytu Diany otrzyma nagrodę 6 tys. zł (anonimość zapewniona)

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

W telewizji był w programie,,Wszystko o psach,,pokazywany największy pies świata.To Duży George-w kłębie ma 109cm.Jest przepięknym Dogiem Niemieckim,obok była najmniejsza psina świata Boo 10 cm...

E/W/R

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...