Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

Piękne psiaki,a ja oglądając wasze zdjęcia utwierdzam się w przekonaniu,że dog to jest psiak dla mnie,boksie już coś takie za maleńkie :) Jeszcze tylko maleńki problem-muszę uzbierać na domek :P

Z dogiem dasz radę i bez domku, szybciej uzbierasz w jego towarzystwie :)

Link to comment
Share on other sites

Z dogiem dasz radę i bez domku, szybciej uzbierasz w jego towarzystwie :)

 

Pewnie masz rację,ale 8 piętro w bloku nie sprzyja dogom(gdyby winda zaniemogła) do tego trójka uczących się dziewczynek to też spory koszt,5 osób na 63 metrach+bokserka i już się nie mieścimy,wiecznie mi miejsca brakuje.Dodajmy jeszcze,że dogi do najtańszych w utrzymaniu nie należą,a już koszty ewentualnego leczenia są ogromniaste,nie chcę brać sobie psa na głowę wiedząc,że w razie czego nie miałabym na leczenie,najpierw pozbyć się muszę choć części kosztów,jakie ponoszę(może któreś dziecko sobie pójdzie z domu,czy choćby do pracy ;) ) albo dalej zbieram na domek lub większe mieszkanko na parterze ;)

Link to comment
Share on other sites

I ja i ja:)

kup najpierw doga,zobaczysz jak będziesz zmotywowana do kupna domku;)

A tak poważnie-mieszkałam z dwiema dożycami+malutki-10kg kundelek w bloku,co prawda na 1 piętrze

Nie było źle,gdyby sąsiedzi mnie nie wkurzali to niespecjalnie myślałabym o wyprowadzce.Tylko auto potrzebne duuże,do wyjeżdzania na dłuugie spacery poza miasto

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

I ja i ja:)

kup najpierw doga,zobaczysz jak będziesz zmotywowana do kupna domku;)

A tak poważnie-mieszkałam z dwiema dożycami+malutki-10kg kundelek w bloku,co prawda na 1 piętrze

Nie było źle,gdyby sąsiedzi mnie nie wkurzali to niespecjalnie myślałabym o wyprowadzce.Tylko auto potrzebne duuże,do wyjeżdzania na dłuugie spacery poza miasto

 

Autko nie musi być duże,to bagażnik musi być duży,a myślisz ile rzeczy zabierają ze sobą trzy nastolatki i ja na wakacje,my musimy mieć duży bagażnik hahaha,u nas ze trzy 40kg psy się mieszczą(sprawdzone),więc i dog się zmieści,a jak pozbędę się córek to i dwa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...