Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Dogi Adopcje


Alla Chrzanowska

Recommended Posts

No fajne te boksy,co od nich chcesz? Czyste,z budami, zadaszone....Jak dla mnie nie musza być z profili stalowych jak dla koni za ciężkie pieniądze-bo widziałąm na dogo któraś organizacja na takie mega wypasione zbiera kasę (jakby niby pies mógł w takim panelowym-tańszym o niebo druty przerwać czy co?..) Ba-chyba widzę poidło automatyczne!Ful wypas.

Pies też ładnie umaszczony..

Link to comment
Share on other sites

Kochani, taka sunieczka pojawiła się na FB. Piszą, że dog niemiecki ale z fotek cięzko ocenić. Siedzi w schronie
[URL]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=631752223533591&set=pcb.631753276866819&type=1&theater[/URL]

[IMG]https://scontent-b.xx.fbcdn.net/hphotos-prn1/1535580_631752223533591_1074353222_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wieści z frontu są takie:
Bunia jedzie do Bielska-Białej, oczywiście jak wydobrzeje.
Jutro sprawdzane będą dwa domy dla Kropki, jeden ja sprawdzam a jeden Ewelina od Lolity. Oba wydają się być fajne, ale ten pod Poznaniem chyba będzie fajniejszy (dom pod lasem, konie, psy, koty - żyć nie umierać)
Jutro Kornik i potem Ewelina od Lolity wiozą Dyzia do Agaty
Nie wiem co z Dreamem, szykował się dom ale nie wiem na jakim jest to etapie bo Iwonka nasza księgowa nie odebrała dzisiaj telefonu więc się nie mogłam zaktualizować
Sama trzeba będzie zabrać od furciaczka, na spokojniem nie na już ale trzeba o tym myśleć i jak Agata będzie miała luźniej to go do niej przeflancować.
Adopcja Aragona nie wypaliła, zapał był i się zmył ;)
Od Staśka nie było wieści przez te kilka dni - może to i dobrze.
Suczka ze schronu w Jastrzębiu Zdrój pojedzie po sterylce pod Warszawę, to dobry dom ale bardzo mocno zapsiony i nie wiem jak niesprawdzona suka się w nim odnajdzie, ale dziewczyna wie, ze jeśli będzie coś nie tak to ma do mnie dzwonić i ja zabierzemy wówczas. Tak przy okazji to poskarżę się na to schronisko - nie wydają suk bez sterylek (i to jest super) ale nie mają żadnego pomieszczenia pooperacyjnego i pies po zabiegu trafia do kojca zewnętrznego do budy!!! Będziemy próbować we wtorek jako Stowarzyszenie uratować tą suczkę przed tym, ale nie wiem czy się telefonicznie uda coś załatwić :(

Hotel w którym jest Dream będzie z nami współpracować - pewnie z jednego doga tam bedziemy mogli dawać. Hotel w którym jest Kropka też jest ok, mamy więc dwie dodatkowe możliwości.

Aragon
Tolek
Bunia
Sam
Dream
Kropka
Dyzio

stan na jutro, z nadzieja ze obie dziewczyny pojadą do połowy stycznia, może też i Dream no i z nadzieją że Stasiek nie wróci (ludzie pracują jakoś mnie w styczniu, mogą poświęcić mu więcej czasu więc dali sobie czas do końca stycznia - zobaczymy czy dadzą radę czy polegną)

Link to comment
Share on other sites

W sumie wieści z frontu nie najgorsze i jeszcze żeby sunia z Garbowa ta co teraz na FB nie była dogową dziewuszką. Rozmawiałam z Kasią przedwczoraj chyba, jest szczęśliwa, że Cormac do nas trafił i ma wyrzuty sumienia, że może zablokowała miejsce dla innego doga z adopcji, uspokoiłam ją, mówiąc, że po pierwsze do nas nie każdy dog za adopcji ze względu na zapsiony dom może trafic, a po drugie Cormac, o ktorego się tak martwiła do adopcji nie trafi, daliśmy rade z lękiem teraz troszkę kindersztuby i jeszcze się okaże, że w końcu zarjestruję się w związku i z Cormaciem na wystawie pokaże, narazie na którejś z wystaw, może klubówce podjadę z nim towarzysko, na spotkanie rodzinne.
Cały czas Aniu myslę ne tymczasem dla 1 alb o 2 dogow ale:
1. Muszę przygotować letniak, gdyby trzeba było izolować
2. Przeorganizować swoje plany zawodowe, żeby więcej czasu spędzać w domu (o czym zresztą myślę nawet dla samej siebie)
3. Dorosnąć do tego, bo najbardziej się boję, że tymczas przekształci się w stałego, ale ile można :)
4. Ewentualnie skończyc kurs z behawiorystyki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...