Jump to content
Dogomania

Recommended Posts

Posted (edited)

Witam,
Nowy i jedyny dystrybutor BARFa na województwo łódzkie rozpoczął swoją działalność. Żeby nie było, nie reklamuję siebie, bo to nie mój biznes. Dystrybutorem została moja znajoma. Sama do niedawna karmiłam BARFem, teraz często podaję i naprawdę polecam to mrożone mięsko.

Kontakt z dystrybutorem: [URL]http://www.barf.pl/woj_lodzkie.html[/URL]

Pzdr ;)

Edited by A&L
Posted

ale czy nie było czasem już wczesniej w innym sklepie barfa? gdzies na górnej chyba, był sklep co miał takie rzeczy

zeby nie było, nie znam się na barfie ale tak mi kiry wpadło w oko
edit: to nie jest primex ale mięso jakieś ma
[URL="http://www.qbrak.pl/produkty/1/mieso-dla-psow-i-kotow-1"]http://www.qbrak.pl/produkty/1/mieso-dla-psow-i-kotow-1


[/URL]

Posted

Nic mi o tym nie wiadomo. Ten dystrybutor jest jedynym dystrybutorem Primexu na cale woj. lodzkie. (sorry, ze bez PL znakow, ale cos nie tak mam z klawiatura :/)

Posted

bo w tym sklepie jest chyba tylko mięso ale takie zwykłe pakowane, jakoś specjalnie pewnie nieporcjowane a primex pewnie juz ma wszystko popakowane, zresztą nie wiem nie znam się:)

Posted

Tak, Primex jest glownie w paczkach po 1 kg, sa tez mniejsze takie mieszanki dla alergikow/szczeniakow/psow doroslych (bynajmniej tak mi sie wydaje, ze te byly w mniejszych paczkach) i taka mieszanka w malych kostkach, jak maslo.

Posted

[quote name='Kirinna']ale czy nie było czasem już wczesniej w innym sklepie barfa? gdzies na górnej chyba, był sklep co miał takie rzeczy
[URL="http://www.qbrak.pl/produkty/1/mieso-dla-psow-i-kotow-1"]http://www.qbrak.pl/produkty/1/mieso-dla-psow-i-kotow-1
[/URL][/QUOTE]

[quote name='A&L']Nic mi o tym nie wiadomo. Ten dystrybutor jest jedynym dystrybutorem Primexu na cale woj. lodzkie. (sorry, ze bez PL znakow, ale cos nie tak mam z klawiatura :/)[/QUOTE]
W Qbraku jest tylko mięso z Aspolu, Primex ma dużo bogatszą ofertę :)
No i sklep przeniósł się z Łodzi do Rzgowa.
Dzisiaj na zakupy iść nie zdążyłam, ale jutro mam nadzieję wejść i obejrzeć, co jest na stanie :cool3:

Posted

Na stanie teraz nie ma za wiele, bo sklep się otworzył dopiero w sobotę, ale podstawowe produkty są. W razie czego możesz zamówić co chcesz i za kilka dni można odebrać ;) Ten sklep jest w bloku, obok jest Bank Bgż, fryzjer i jakiś Baby Land czy coś w tym stylu ;)

  • 4 weeks later...
Posted

Ja byłam na początku grudnia, pamiętam, że były żołądki jagnięce, wołowina, indyk, cielęcina, chyba też konina, ale nie jestem pewna, bo koninę mam z innego źródła i nie planowałam jej zakupu. Były też gotowe mieszanki dla dorosłych, młodych i alergików. Nie było jeszcze dziczyzny, gęsi, ryb czy królika - pani sprzedająca powiedziała, że na początek dostała te mięsa, które zdaniem producenta schodzą najbardziej , ale zamierza, jak tylko zwolni więcej miejsca w zamrażarce, zamówić też te bardziej ekskluzywne ;) gatunki. Prawdopodobnie wybiorę się tam w ciągu najbliższych dwóch tygodni, ale jak ktoś będzie miał wcześniej informację o "nowych mięchach" to proszę o info tutaj. Ewentualnie można jeszcze po prostu tam zadzwonić :)

  • 1 month later...
Posted

Gdyby ktoś wybierał się do sklepu, to informuję, że został on przeniesiony na:
[B]ul. Popiełuszki 25 (Osiedle Retkinia)[/B]

  • 1 year later...
Posted (edited)

Znajomy kupuje produkty firmy as-pol w intemarche, przy ulicy Haska 11. Na sklepie umieszczona jest ich zamrażarka. Wiem, że mają też produkt w e-leclerc (ul Inflancka 45).

Edited by Sebooo

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...